Архів новин

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Травень - 03

 • 19 травня на стадіоні «Мототрек» відбудеться півфінал Чемпіонату Європи зі спідвею U-21. Сьогодні з цього приводу було перше засідання організаційного комітету.

  ...Читати далі»
 • Клумбова радість пенсіонерки
  03.05 11:43
  Суспільство

  Популярний конкурс, а заодно новий клумбовий сезон на сторінках нашого тижневика ми відкрили ще наприкінці січня. А от рівнянка Лідія Ярошенко розпочала його у дворі свого будинку на Павлюченка, 1 з облаштування огорожі. Поки ми готували цей випуск газети, уже встигла її і пофарбувати.

  ...Читати далі»
 • Свою розповідь про найкращу котячу маму й маленький клубочок щастя почну з того, що я дуже люблю котів і вони мене теж.

  ...Читати далі»
 • У Рівному, як і в багатьох інших містах України, склалася досить напружена ситуація із загальнобудинковими лічильниками газу.

  ...Читати далі»
 • Наше новостворене ОСББ розробляє кошторис для подальшого затвердження на загальних зборах. Виникло питання, чи повинні платити за ліфт мешканці першого поверху? Чи все ж слід затверджувати для таких мешканців окрему ставку обов’язкових платежів співвласників?

  Володимир Півень, мешканець 1-го поверху

  ...Читати далі»
 • Об’єкти для нарікань чи хлопчики для биття

  Раніше ними служили для пожильців багатоквартирних будинків жеки. Реформування сфери експлуатації житла дало мешканцям багатоповерхівок можливість перевести стрілки свого невдоволення на ОСББ та його керівництво – голів та правління об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Оскільки це невдоволення часто породжує скандали і в деяких ОСББ стає тотальним, варто було б нагадати мешканцям будинків, де створені громади співвласників, що вони мають не тільки права, а й обов’язки.

  ...Читати далі»
 • Щоб потрапити в реєстр
  03.05 08:03
  Суспільство

  для відшкодування коштів по пільгах і субсидіях, голови ОСББ повинні подати документи до дев’ятого числа

  Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому інформує, що з 1 січня цього року змінився порядок проведення розрахунків за нараховані пільги та субсидії з організаціями та підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги.

  ...Читати далі»
 • Це правило діє не тільки у математиці,  а й у справі термомодернізації ОСББ

  Торік, як відомо, закінчилася Муніципальна програма сталого розвитку м. Рівне на 2013–2017 роки. Отож у грудні на сесії міської ради затвердили нову, розраховану на період з 2018 по 2022 роки. Звісно, зі змінами і доповненнями. Що змінилося в умовах участі в МПСР, журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління економіки Микола КИРЕЯ:

  ...Читати далі»
 • У Рівненському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі з 23 по 27 квітня тривало справжнє свято кулінарної майстерності та натхнення – тиждень, присвячений професії «Кондитер».

  ...Читати далі»
 • ОСББ «Комфорт-Рівне» проводить повторний відбір цінових пропозицій на виконання робіт із капітального ремонту системи холодного водопостачання з водомірним вузлом та автоматизацією ІТП. Пропозиції приймають протягом 10 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 33022, м. Рівне, просп. Генерала Безручка, 2/20, кв. 28; тел. 096 217 90 26. Рішення про відбір виконавців робіт буде прийнято протягом 2 днів після надходження пропозицій.

   

   

   

  ...Читати далі»
 • Головного спеціаліста-юриста управління бюджету і фінансів виконавчого комітету Рівненської міської ради (тимчасово, до виходу основного працівника)

  ...Читати далі»
 • ПАТ «Рівнегаз» повідомляє своїх клієнтів про те, що з квітня 2018 року змінилася вартість на деякі послуги ремонтних робіт газових приладів, та оголошує їхню вартість:

  ...Читати далі»
 • Фахівці головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області завершили роботу з перерахунку пенсій 11,2 тисячі пенсіонерів чотирнадцяти силових структур, пенсійне забезпечення яких проводиться відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.92 № 2262-XII.

   

  ...Читати далі»
 • Людські харчі для звірів не годяться
  03.05 07:15
  Життя, Суспільство

  Тому годувати в зоопарку тварин будь-чим небезпечно як для самих звірів, так і для відвідувачів

   

  ...Читати далі»
 • З хворої голови на здорову
  03.05 06:50
  Суспільство

  Забудовник багатоповерхівки на Гайдамацькій, 13б намагається перекласти свою вину за грубі порушення будівельного законодавства на інспекторів Держархбудінспекції

  ...Читати далі»
 • Кандидати від БПП не залишили своїм опонентам жодних шансів на виборах голів Шпанівської і Повчанської об’єднаних територіальних громад

  Минулої неділі в області відбулися вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах. У двох з них кандидати від БПП «Солідарність» на посади голів ОТГ, заручившись неймовірно високою підтримкою виборців, виявилися поза будь-якою конкуренцією.

  ...Читати далі»
 • Спогади рівнян: війна відома і невідома
  03.05 06:34
  Життя, Суспільство

  Чим далі від війни, тим більше про неї неправди і міфів. Головне, що зі знанням справи про неї розказують ті, хто не бачив і не знає, яка вона була і як на ній було. Як довелося людям на фронті, в тилу – нашому чи ворожому, в концентраційних таборах, в лісах у партизанах? Кореспонденти «7 днів» напередодні свята Перемоги пішли в народ, щоб запитати, що рівняни знають про війну, що про неї чули від тих, хто її пережив, – батьків, бабусь, дідусів. Пам'ятні епізоди, факти, історії, почуті з уст очевидців. Мине ще кілька років, і мало залишиться вже й тих, хто зможе сказати: «Я це чув від того, хто це бачив на власні очі»…

  ...Читати далі»
 • Бо нинішній і майбутній ринок праці вимагають спеціалістів робітничих професій

  Дослідження фахівців вказують на те, що український ринок праці вже багато років поспіль перенасичений юристами, економістами і менеджерами. Натомість набувають популярності робітничі професії: слюсар, токар, зварник, кухар. Хороші робітники отримують гарні зарплати – на рівні, а то й на порядок вищі, аніж у офісних працівників.

  ...Читати далі»
 • На конкурсі «Міні-міс Західної України – 2018», що днями завершився у Львові, Рівне представляла юна модель Валерія Топчій, яка й виборола перемогу.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?