Архів новин

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Травень - 31

 • Сьогодні Рівненщину відвідала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Під час робочої поїздки відбулася нарада з керівництвом області, міста та головними лікарями районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Без попередження Уляна Супрун відвідала ЦПМСД «Центральний» міста Рівного. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

  ...Читати далі»
 • Просить повідомляти  Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

  ...Читати далі»
 • Ліла стала мамою
  31.05 13:08
  Дозвілля

  Поки триває наш конкурс, деякі його учасники міняють свій статус. Так, кішка Ліла народила потомство.

  ...Читати далі»
 • Сьогодні на майдані Незалежності рятувальники  встановили "охолоджуючі рамки" - розпилювачі води.

  ...Читати далі»
 • Дорога редакціє! Нещодавно в газеті «7 днів» я побачила замітку «Клумбова радість пенсіонерки». Читала її і плакала. Бо теж усе життя з радістю доглядала клумби, проте, на жаль, вже не можу.

  ...Читати далі»
 • Про це нещодавно говорили в Києві. На розсуд Комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету на будівництво палаців спорту свої проекти представили 11 українських міст. Про це повідомляє сайт ФБУ.

  ...Читати далі»
 • Варто знайти причину хвороби й усунути її причину.  І рослина ще віддячить вам своєю красою. Принаймні, спробуйте скористатися простими порадами нашого постійного консультанта з питань садівництва і городництва, агронома за фахом, спонсора редакційного конкурсу «Квітучий двір» Анатолія СИДОРУКА. Під час нещодавньої зустрічі в редакції він, розповідаючи про умови цьогорічного етапу конкурсу «Квітучий двір», заодно відповів на запитання наших читачів щодо вирощування вазонів.

  ...Читати далі»
 • Арахіс не зійшов
  31.05 10:59
  Дозвілля

  Мої знайомі вже декілька років вирощують у себе на городі арахіс. Торік зібрали на своїй грядці півтора відра цих земляних горішків. То спробував  зробити це і я. Але хоч би одне стебло зійшло – жодного. Це просте невезіння?

  Катерина Ващук

   

  ...Читати далі»
 • Чому лютики зав’яли?
  31.05 09:47
  Дозвілля

  Цього року я купила на базарі і посадила на клумбі квіти лютики. Але жоден із трьох кущиків не прижився, хоча я й висаджувала їх, не пошкоджуючи корені, просто з грунтом діставши з горщиків, у яких вони росли. Лютики, як співається у відомій пісні, зів’яли спочатку, а потім і всохли. Чому?

  Тамара Григорівна

   

  ...Читати далі»
 • На цей «найвідмінніший ювілей», як назвала його директор Рівненської ЗОШ № 20 Ніна Сукач, запросили в своєрідне родинно-шкільне коло не тільки учнів, їхніх батьків, педагогів і всіх працівників школи, а й її ветеранів, меценатів, друзів.

  ...Читати далі»
 • Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

  ...Читати далі»
 • Природний газ, котрий споживають мешканці Рівненщини, відповідає усім вимогам держстандарту. Теплота згоряння в середньому становить 9000 кілокалорій на кубометр.

  ...Читати далі»
 • Безпека малюка
  31.05 09:17
  Суспільство

  Маленька дитина – великий дослідник. Він пильно і з великим ентузіазмом вивчає світ навколо, до всього намагається дотягнутися, повертіти в руках і спробувати на зуб, йому все цікаво. Між тим, гострі й дрібні предмети, хиткі меблі, електричні прилади, гарячі каструлі, ліки та інші звичні речі можуть призвести до нещасних випадків, травмувань і навіть смерті. Щоб не заглушити спрагу пізнання навколишнього світу своїми численними «не можна», батькам варто подбати про безпеку дітей удома. Ось деякі рекомендації із правил безпеки, згідно з рекомендаціями ВООЗ та Unicef.

  ...Читати далі»
 • Випадкова зустріч із незнайомою людиною дуже змінила моє уявлення про сьогодення, про людей, які нас оточують.

  ...Читати далі»
 • Багато старших рівнян ще пам’ятає рівненські обласні газети «Червоний прапор» (виходила з 17 грудня 1939 року) і «Зміну» (виходила з 1967 року), які розповідали нам про місцеві події протягом кількох десятиліть. Уже багато років з нами видання рівненської міської преси нової доби – «Рівне вечірнє», «7 днів», «Рівне експрес» тощо. А коли ж у Рівному з’явилися перші міські газети? Що ми знаємо про них?

  ...Читати далі»
 • Міська влада на розвиток колишньої залізничної, а тепер міської лікарні № 2 за два роки виділила більше, ніж залізниця за 25.

  ...Читати далі»
 • Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна:

  ...Читати далі»
 • Документи з рівненської давнини редакція газети «7 днів» друкує за сприяння начальника відділу Державного архіву Рівненської області Людмили Леонової.

  ...Читати далі»
 • Цього разу наша газета запросила на інтерв’ю в стилі «неформат» Юлію Шигорєву – очільницю Рівненського центру надання адміністративних послуг. Колектив ЦНАПу – активний у всіх громадських заходах, що проводяться в місті. У День вишиванки всі працівники центру вдягнулися у вишиване вбрання і розпочали робочий день на годину раніше з фотосесії біля пам’ятника Тарасу Шевченку на майдані Незалежності. Відтак, перше наше запитання до пані Юлії було про вишиванку:

  ...Читати далі»
 • У цьому твердо переконані учасники організованого обласним центром зайнятості Форуму професійних майстрів

  Парадокс, проте незаперечний факт: тисячі українців щомісяця вирушають на заробітки за кордон, натомість вітчизняні підприємства неабияк потерпають від гострого дефіциту кваліфікованих робітничих кадрів. Над тим, як вирішити цю вкрай злободенну проблему, мізкували учасники Форуму професійних майстрів, який минулого тижня відбувся в Рівному на базі міського центру зайнятості.

  ...Читати далі»
 • Із владикою цього разу ми говорили про тему, що у всіх на вустах: бути чи не бути об’єднанню православ’я в Україні? Українці нині настільки розділені – на багатих і бідних, на лівих і правих, на тих, що живуть на підконтрольній і непідконтрольній території. І ще за багатьма ознаками ми розділені, не миримося, не знаходимо спільної мови. Може, хоч церква покаже нам приклад єднання і згуртує всіх нас, рабів Божих, довкола себе…

  ...Читати далі»
 • Сплячі безпритульні, бездомні собаки і неймовірний сморід – це реальна картина, яку можна було бачити у центрі міста, біля приміщення «Укрпошти». Там ночували безхатьки, які стягували у своє «лігво» різний непотріб. Люди намагалися чимшвидше пройти це місце через нестерпний сморід сечі.

  ...Читати далі»
 • І взалась, як у радянські часи, боротися із самогонщиками

  На території області з 25 травня до 10 червня поліцейські шукають місцевих ділків, які виготовляють і продають самогон. За чотири дні з початку операції дільничні знищили 255 літрів оковитої та понад 700 літрів бражки. Як не дивно, лідирує в цьому антирейтингу Рівненський район.

  ...Читати далі»
 • Студенти Національного університету водного господарства та природокористування зможуть отримати кошти на реалізацію своїх наукових проектів від Благодійної організації «Фонд Олексія Муляренка».

  ...Читати далі»
 • Це вже не рідкість і не виняток, а, швидше, правило

  Завтра в Україні відзначатимуть День захисту дітей. Певна категорія маленьких рівнян постійно потребує підтримки, адже обділена увагою батьків, через певні причини. Яка ситуація з порушеннями прав дітей у Рівному? Про дитячі проблеми ми спілкувалися з Андрієм МІЩЕНЕЮ, начальником служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому.

  ...Читати далі»
 • Жінка ромської національності народила в пологовому будинку Вараша недоношену дитину. Бригада санавіації на другий день доставила дівчинку до Рівного в обласну дитячу лікарню. А мама немовляти зникла, наче її не було. Не могли знайти породіллю ні медики, ні соціальні служби. У Рівному долею новонародженого немовляти займалася міська служба у справах дітей.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?