Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Липень - 19

 • Справжнє спортивне свято для особливих людей спробували зробити працівники комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Всеукраїнська ГО «Спеціальна Олімпіада України» та лікарняні клоуни.

  ...Читати далі»
 • Справжнє спортивне свято для особливих людей спробували зробити працівники комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Всеукраїнська ГО «Спеціальна Олімпіада України» та лікарняні клоуни.

  ...Читати далі»
 • Щоб ви збагнули, в чому суть і діло, почну все спочатку. Мій чоловік, Олексій Федчук, ще далекого 7 грудня 1992 року став акціонером Відкритого акціонерного товариства «Рівне-Авто», а нині це Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) «Рівне-Авто». У ньому чоловікові належало 132 прості іменні акції. Він мав право на отримання дивідендів та участь в управлінні компанією. Підтвердженням права власника Олексія Федчука є сертифікат акцій серії А № 754 від 23 грудня 2003 року.

  ...Читати далі»
 • Посада – почесна, робота – реальна
  19.07 12:25
  Життя, Суспільство

  У 90 років людина щодня ходить на роботу не за зарплату, а за ідею

  Понад тридцять років на сторожі довкілля – це такий пласт життя, з якого, як із пісні, не викинеш жодного слова. І жодної думки та жодного життєвого принципу.

  ...Читати далі»
 • В Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт «Аеропорт» за мотивами фотографій Сергія Лойка та відеоматеріалів, знятих бійцями та на основі їх розповідей.

  ...Читати далі»
 • Управління транспорту і зв’язку Рівненського міськвиконкому (організатор) та КП «Рівнетранспорт» (робочий орган) оголошують конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Рівного.

  Об’єктом конкурсу є:

   - маршрут міського автобусного сполучення;

  - сукупність оборотних рейсів автобусного сполучення за умови, що кількість таких рейсів на об’єкті конкурсу становить не менш як 50 на день. 

  ...Читати далі»
 • Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (тимчасово, на час відсутності основного працівника) головного спеціаліста-секретаря адмінкомісії виконавчого комітету Рівненської міської ради

  ...Читати далі»
 • Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради 

  ...Читати далі»
 • За 2017 рік через сервіси інтернету рівняни заплатили понад 83 мільйони гривень за газ, а за першу половину 2018-го є вже понад 52 мільйони гривень.

  ...Читати далі»
 • Про встановлення ТОВ «Альтернативна Теплова Компанія» тарифів на виробництво теплової енергії

  ...Читати далі»
 • Любов і ненависть розділяє лише один крок. Не менш короткою буває відстань від надії до зневіри. У цьому на власному прикладі переконалася знана в Рівному громадська активістка Юлія КИРИЛЬЧУК, яка самовіддано відстоювала право кожного українця на достойне життя фактично з першого до останнього дня Революції гідності. Якби хтось ще чотири роки тому сказав Юлії, що вона подасться світ за очі шукати кращої долі, вона б сприйняла його за божевільного. Натомість зараз, коли безпросвітне безгрошів’я погнало її, маму трьох дочок, на заробітки в Польщу, вона задумалася про те, щоб назавжди перебратися за кордон. Що змусило її докорінно змінити погляди на життя, Юлія Кирильчук розповіла журналістові «7 днів».

  ...Читати далі»
 • Це важливо знати всім роботодавцям і працівникам. З першого липня прожитковий мінімум для працездатних осіб зріс до 1841 гривні. А розмір мінімальної заробітної плати не змінився і становить нині:

  ...Читати далі»
 • Відзнаку від Березнівської районної ради отримав фундатор ТОВ «Самгаз» Андрій Марков. Приводом для нагородження стала 25-та річниця газифікації району, до якої він був безпосередньо причетний.

  ...Читати далі»
 • Пенсія – саме час учитись
  19.07 06:54
  Суспільство

  У Рівному триває реалізація проекту «Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку “Університет третього віку”», що фінансується за кошти Громадського бюджету міста Рівного.

  ...Читати далі»
 • Найкраще лікуватися вдома
  19.07 06:33
  Суспільство

  Лікування ветеранів війни – справа, яку тримає під контролем міськвиконком.

  ...Читати далі»
 • Про катастрофічну нестачу грошей в Пенсійному фонді ми говорили з начальником головного управління ПФУ в області Василем ПЕТНЯКОМ у минулому випуску газети. Загроза над бюджетом ПФУ нависла ще й з боку Укрпошти, яка хоче більше отримувати за доставку пенсій,– цю тему ми теж обговорювали. З’ясувалось, що чималі суми з тих грошей, які збирає Пенсійний фонд для виплати пенсій пенсіонерам, витрачаються на доставку пенсій листоношами Укрпошти. І хоча ця послуга завжди була для поштовиків найбільш рентабельною, нині керівництво пошти називає її збитковою.

  ...Читати далі»
 • У Рівненській гуманітарній гімназії, що на вулиці Софії Ковалевської, 17, триває термомодернізація фасаду.

  ...Читати далі»
 • Йдеться про ті 8 мільйонів гривень, які МЕГУ вимагає від міста як умову повернення в міську власність приміщення недобудованого дитсадка на вулиці Коновальця.

  ...Читати далі»
 • Хоч літо вже й перетнуло свій екватор, багато хто з рівнян ще не відпочив і тільки планує свою відпустку. А ми продовжуємо серію публікацій про мандрівки на будь-який смак і гаманець, підготовлену за сприяння туристичної компанії «Taistra Travel» («Тайстра подорожей»).

  ...Читати далі»
 • 200 маршруток стоять на приколі
  19.07 05:42
  Суспільство

  У Рівному вже не спостерігається те перенасичення маршрутками, що було декілька років тому. Бо наші водії виїжджають на роботу до Європи.

  ...Читати далі»

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?