Архів новин | Газета 7 Днів

2019 - Березень - 04

 • Рівненський зоопарк започатковує нову сферу послуг – іпотерапія та ЛВЇ (лікувальна верхова їзда)
  Іпотерапія – здавна визнаний метод реабілітації. Унікальність такої терапії полягає в одночасному фізичному, психологічному та емоційно-позитивному впливах на пацієнтів із неврологічними, психічними, фізичними та іншими порушеннями.

  ...Читати далі»
 • Завжди усміхнена і життєрадісна дільнична офіцерка поліції Тетяна Дроздюк - вже другий тиждень на лікарняному ліжку.

  ...Читати далі»
 • Президент Петро Порошенко повідомив про рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовців, які знаходяться на передовій

  ...Читати далі»
 • Інформаційно-рекламний відділ Національного університету «Острозька академія» повідомляє, що 28 лютого 2019 року відбулися вибори на заміщення вакантної посади ректора Національного університету «Острозька академія». 

  ...Читати далі»
 • 5 березня о 12 годині у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація фотодокументальної пересувної виставки «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921». Відкриття приурочене до 100-річчя Рівненського періоду УНР, який тривав з березня по травень 1919 року.

  ...Читати далі»
 • Дві смерті у вогні
  04.03 07:25
  Суспільство

  Двоє жителів Рівненщини загинули у пожежах, які трапились у їхніх домівках Про це повідомляють у ГУ ДСН у Рівненській області. 

  ...Читати далі»
 • Високий рівень професійних знань, якісне приготування страв, бездоганне дотримання рецептур, акуратність, пильність, відповідальність на робочому місці дозволили шеф-кухарю одного з рівненських дитсадків Валентині Рудюк підтвердити високу професійну кваліфікацію на іспиті, який проводився у рамках оцінювання результатів неформального навчання кухаря на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?