Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2015
 

Анатолій Сидорук: «Коли бачив досконало зроблену річ, завжди себе питав, чому її ще не виготовляють на нашому підприємстві» | Газета 7 Днів

Анатолій Сидорук: «Коли бачив досконало зроблену річ, завжди себе питав, чому її ще не виготовляють на нашому підприємстві»

21.08.2015 12:01
Переглядів:1491

В умовах повної зневіри, руйнації економіки, страху, що війна дійде і до нас, часто доводиться чути: розумні всі виїжджають з країни… тому справжнім подарунком долі є зустріч із самодостатніми, цікавими та заможними людьми, що самореалізувались на рідній землі. Більше того, людьми, які не просто спіймали успіх, а зуміли скористатись його плодами та примножувати їх протягом багатьох років. Анатолій Сидорук – засновник підприємства «Вільха» – один із небагатьох, хто вистояв і залишається господарем на рідній землі. З приємністю подаю пряму мову засновника відомої у Рівному та далеко за його межами фірми «Вільха», голови Рівненської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія СИДОРУКА.

Підприємство «Вільха» – первісток ринкової економіки

Мені пощастило товаришувати з покійним Віктором Анатолійовичем Чайкою, який наполіг на тому, що мені треба започаткувати власну справу. Обрав виробництво, оскільки то благородна справа. І от 16 вересня 1993 року була заснована фірма з обробки деревини, яку охрестили «Вільхою». Починалося все з найманих цехів, оренди обладнання та чотирьох-п’яти працівників. Згодом придбали стареньку, закинуту базу. А вже через три роки захотілося повернутись до народних витоків, і ми відкрили ковальський цех – почали поєднувати дерево з металом. Доволі тяжко було з кадрами, тож знайшли коваля, що ще у Велику Вітчизняну працював на Харківському танкобудівному заводі. Чоловік самотужки виготовив знаряддя праці та навчав молоді кадри. Згодом цей напрям роботи на «Вільсі» зайняв нішу як цех нестандартного виготовлення м’яких і корпусних меблів.

Сім’я – велика підтримка

Усе починалось із сім’ї. «Вільха» є ровесницею моєї донечки Катерини. Дружина, Оксана, а вона вже багато років працює комерційним директором фірми, дала назву і логотип кораблику, що вирушав у плавання. Підтримують нас і батьки, які все життя були простими трудівниками, але надзвичайно радіють із наших успіхів.

Працювати лишень на прибуток – помилково

Найбільшою цінністю, яку можна здобути за роки, проведені в бізнесі, є надбання партнерів, достойних спеціалістів та вникнення у весь процес, що називається, від «А» до «Я». У нас є люди, які працюють на «Вільсі» вже більше ніж 20 років. Попри те що наша фірма, як і всі інші, за роки існування мала свої злети і падіння, це ніколи не відображалося на людях. Без зайвої скромності можу сказати, що у нас жодного разу не виникало затримки з виплатою заробітної плати. І завдяки спільній, наполегливій праці «Вільха» тепер має 1,7 гектара території, виробничі, офісні та побутові приміщення загальною площею 9 тисяч квадратних метрів, свій автопарк. Плануємо запуск ще одного швейного цеху. На початках я багато вивчав специфіку роботи з металом (бо ж сам за фахом агроном), ходив у технічні бібліотеки і досі бережу, як зіницю ока, деякі друковані екземпляри. Все вивчав досконало і тепер можу кожну розпочату справу на виробництві підхопити на будь-якому її етапі. Можу сам ставати до верстата, зробити аналіз з’єднання металу, точно знаю, який наповнювач у тої чи іншої моделі м’яких меблів.

Успіх – красномовний оратор

Чи думав я всі ці роки про успіх? Знаю точно, що не шукав легких шляхів. Закінчивши спортивну школу-інтернат, відразу ж поспішив до війська – служив у десантурі. Працював на заводі, вечорами тренував хлопців із рукопашного бою та боксу. Коли бачив якусь досконало гарну річ із дерева, питав себе: чому таке не роблять на нашому підприємстві? Замовляв на виробництво швейні машинки за вартістю автомобіля...

Чому політика?..

Які б не були у нас життєві перипетії, я звик доводити все до логічної стадії. Фірма працює вже багато років, і маю велике бажання, щоб діти продовжили мою діяльність. Ми пережили буремні дев’яності, пережили всі зміни останніх років, що приготувала нам не завжди порядна наша влада, ми пережили революцію й переживаємо війну в країні. І маючи за плечима той великий досвід ведення бізнесу в таких непростих умовах, я не втримався – пішов у політику, бо вже неможливо закривати очі на багато речей. Молодь зне¬вірилась, а це неправильно. Тому ми мусимо допомогти молодим людям залишитись в Україні і самим нести відповідальність за своє майбутнє, не сподіваючись на закордоння. Бо куди б не поїхали, будемо там всього лиш емігрантами. Мусимо берегти себе самі ж, а також – свою родину і свою державу, бо ніде більше ми не потрібні. А в своїй державі маємо всі шанси все для себе побудувати самі.

Записала Ольга ЮХИМ

Досьє

Анатолій Володимирович Сидорук. Народився на Волині в сільській сім’ї трудівників. Приватне підприємство «Вільха» створив 1993 року. За фахом – агроном. Улюблені види спорту, якими займався профе¬сійно, – бокс і рукопашний бій. На особистому рахунку – 172 стрибки з парашутом. Улюблений колір – чорний. Хобі – садівництво, квітникарство, мисливство. Тварини – чотири собаки. Автомобіль – «Mitsu¬bishi Pajero», 2008 року випуску. Друзі – давні. Мисливському товариству, з яким проводить час, уже 25 років. Сім’я: перша і єдина дружина – Оксана Павлівна Сидорук. Донька – Катерина Анатоліївна Сидорук, 22 роки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?