Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
 
Травень 2014
 

Кожна третя путівка у нас була кримська | Газета 7 Днів

Кожна третя путівка у нас була кримська

01.05.2014 00:00
Переглядів:190

Сонце пригріло, і ми задумались про відпустки. Де їх проводити цього року? Для багатьох із нас знайти відповідь на це питання тепер стало проблематично. Адже більшість із тих, хто звик відпочивати біля моря, їздили в Крим. Зараз Крим став територією іншої держави, отже, й відпочинок у звичних місцях для нас тепер неможливий. Чи все таки можливий? Із цим питанням ми прийшли до Богдана ГЕРУСА, директора Рівненської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

– Богдане В’ячеславовичу, скільки путівок на санаторно-курортне лікування отримують рівняни через Фонд соцстраху і яка частина з цих путівок мала кримську «прописку»?

– Торік ми видали 1690 путівок, а на цей рік було заплановано 1630. Це путівки до оздоровниць у різних регіонах України. Серед них більше ніж третина торік були кримські.

– А цього року?

– Планувалось, що так буде й цього року. Ми навіть уже отримали путівки до кримських санаторіїв на перший квартал, але змушені були їх повернути.

– Люди не захотіли поїхати за цими путівками?

– Та ні, знаходились бажаючі їхати до Криму, навіть попри тривожну ситуацію там. Та й зараз такі люди є. І при цьому наше керівництво, турбуючись насамперед про безпеку людей, відкликало ці путів­ки, через що застраховані особи не можуть ними скористатися.

– А чим плануєте їх замінити?

– Маємо путівки до різних санаторіїв по всій території України. Але це ті, що планувалися окрім кримських. Вони надходять в обумовлені терміни. А заміни для кримських путівок ще не надійшло.

– Цікаво, як реагують на ситуацію керівники кримських здравниць? Від них нема якихось зустрічних кроків щодо відновлення співпраці?

– Офіційних листів щодо цього ми не отримували. Тому про ви­рішення цього питання говорити рано.

– Які путівки ви повернули?

– Переважно до санаторіїв з лікування органів дихання та опорно-рухового апарату. Це здравниці в Ялті, Алушті, Євпаторії, Саках…

– Які санаторії в Україні можуть їх замінити?

– Таку кількість замінити складно. Деякі путівки до Криму, які вже були видані на початку року на руки людям, трохи ­заміняли Трускавцем. А далі поживемо – побачимо.

Цікавилась
Людмила МОШНЯГА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?