Архів новин

Укртелеком залишив мене без зв’язку | Газета 7 Днів

Укртелеком залишив мене без зв’язку

13.11.2015 15:45
Переглядів:240
Вже два тижні до мене ніхто не може додзвонитися. Таку саму проблему має і моя сусідка з третьої квартири у будинку № 23 на вулиці Драгоманова. Нас попереджували про зміну телефонних номерів. Але роблять це якось дуже некоректно. Попередні телефонні номери, які починалися на «22», відключили, але до нових підключити забули. Моя донька декілька разів зверталася з цього приводу в дирекцію Укртелекому, то там їй відповіли, що «наряд закрито». Але ж яке «закрито», коли до мене ніхто додзвонитися не може? Вже люди переживають, чому я не відповідаю на дзвінки, чи все зі мною добре, чи я жива-здорова. Тому я б хотіла через газету запитати в панів з Укртелекому: чому не можна переключити телефон на інший номер в той же день, коли відключили старий? І чи зроблять перерахунки за час нашого вимушеного відключення від послуг стаціонарного телефону? Поліна Костюшок, пенсіонерка

Редакція попросила внести ясність у ситуацію директора Рівненської філії ПАТ «Укртелеком» Вадима Мосаковського. Ось що він повідомив:

– Переключення абонентів застарілої декадно-крокової АТС-22 на інші АТС із заміною абонентських номерів проводиться з початку 2015 року. Споживачі отримують про це повідомлення заздалегідь. Звичайно, заміна номерів телефонів з АТС-22 на номери телефонів інших АТС зі зміною технічних даних повинна проводитись протягом доби. З урахуванням вимог чинного законодавства (закон України «Про телекомунікації»,  «Правила надання та отримання телекомунікаційних послуг») абонентна плата не нараховується у разі відсутності телекомунікаційних послуг більш як добу із зафіксованого моменту подання абонентом заяви про відсутність послуги.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?