Архів новин

Якби у школі дітей менше «грузили», то ніхто б її не боявся | Газета 7 Днів

Якби у школі дітей менше «грузили», то ніхто б її не боявся

18.02.2016 11:39
Переглядів:451
Сучасні батьки починають замислюватися над тим, коли їх син або донька підуть до школи, вже від народження дитини. Іноді можна почути, як батьки розмірковують над школою в момент, коли їхня малеча мирно сопе у візочку. Вимоги школи до дітей значно зросли. Щоб потрапити в елітний заклад, навіть вступний «іспит» здавати треба. Тому у виборі віку батьки губляться: хтось переконує, що можна йти в неповні шість років, а хтось принципово вичікує семи. Ось що думають із цього приводу рівняни.

Наталя, менеджер з реклами:

– Моїй дитині незабаром буде 5 років. Планую віддати її до школи в 7 років. Звичайно, потрібно дивитися на розвиток дитини. 

У нашому випадку більше підходить старший вік.

Віра, працівник лісового господарства:

– У мене є маленький хрещеник, який піде до школи цього року. 20 квітня йому виповниться 7 років. Батьки вирішили, що торік йому ще було рано, я з ними згідна. Бачила хрещеника тиждень тому і переконалась, що тепер він готовий іти до школи, а рік тому було зарано. Він тоді був ще психологічно не готовий.

Інна, менеджер: 

– Діти мої до школи вже ходять, а пішли у 6 років. Чому? Я побачила, що моя дитина має хороші розумові здібності, читає. Не було сенсу тримати її ще рік удома. Дитині потрібен розвиток, їй не можна стояти на місці.

Андрій, програміст:

– Моя доня зараз у садочку, їй чотири роки. Плануємо віддавати після 6 років.

Ольга, домогосподарка:

– Сина плануємо віддавати в перший клас цього року, в 6 років. Вибираємо школу. Синочкові 5 років, він уже, хоч не ідеально, але вміє читати.

Сергій, приватний підприємець:

– Мій син ходить у третій клас. Він народився восени, то пішов до школи майже в 7 років. Якби на рік раніше, то йому ще не виповнилось би 6 років. 

Я вважаю, що дитину краще віддавати в науку пізніше. Якщо судити по моїй дитині, то син психологічно був не готовий йти у школу в неповні 6 років. Але всі діти різні.

Надія, адміністратор готелю:

 - Моя дитина вже закінчила школу, в яку пішла у сім років. Але тепер діти такі розумні, що їм можна йти і у шість. У моєї куми є внучка, то ця дитина в чотири роки вміє читати газети. Звісно, діти різні: одні швидко сприймають новий матеріал і виконують завдання, інші – ні. Дітям просто потрібно давати менші навантаження у школі, щоб вони її не боялися, повинна бути якась міра в навчанні.

 Спілкувалася Ніла ВОВЧИК, 

фото Світлани ПІКУЛИ

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?