Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2015
 

Звідки гроші взялися і на що підуть? | Газета 7 Днів

Звідки гроші взялися і на що підуть?

30.07.2015 00:00
Переглядів:218

Зміни, які депутати Рівнеради внесли до бюджету міста на цей рік, – просто безпрецедентні. Ще ніколи не було такого колосального перевиконання бюджету всього за одне півріччя. Додаткова сума величиною понад 70 мільйонів дозволить вирішити чимало міських проблем. Розібратися в питанні та фахово прочитати довжелезні колонки цифр у таблицях, що додаються до рішення Рівнеради «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2015 рік», нашому журналістові допоміг начальник управління бюджету і фінансів міськвиконкому Віктор Шульга. Ось що він розповів:

– Перевиконання бюджету по загальному фонду станом на 1 липня становить 74,7 мільйона гривень. 73,7 мільйона від цієї суми сесія вирішила спрямувати на видатки.

Де ці гроші взялись? 72,5 мільйона – за рахунок перевиконання плану доходів, 750 тисяч – це вільні залишки по транспортному податку, що утворилися станом на 1 січня цього року, а 959 тисяч – вільні залишки, що утворились на початок року по загальному фонду.

Куди ці гроші спрямували? Звичайно, левова частка суми буде потрачена не на проїдання, а на капітальні видатки. 58,9 мільйона гривень розподілено на видатки спеціального фонду, а 14,8 – на загальний.

Найбільше, звичайно, людей цікавить розподіл коштів по спеціальному фонду. Хто може розраховувати на те, щоб здійснити капремонти чи придбати оснащення й техніку завдяки цим грошам? Практично всі галузі зможуть вирішити суттєві проблеми різних сфер життєдіяльності міста.

На капітальні видатки для управління освіти, зокрема, виділено 2,4 мільйона гривень. Для сфери, якою опікується управління у справах сім’ї, молоді і спорту, – 1,556 мільйона, причому 1,2 мільйона з цієї суми піде на придбання квартир для сімей загиблих учасників АТО. Крім того це управління планує за додатково виділені йому кошти замінити вікна в ДЮСШ № 4.

Управлінню охорони здоров’я спрямовано 2,890 мільйона, для використання яких вже є проекти встановлення автономного джерела живлення та утеплення фасаду в центральній міській лікарні. Решта коштів буде спрямована на придбання медичного обладнання.

Управління культури отримає понад 6 мільйонів гривень, отже, нарешті зможе завершити капремонт міського будинку культури, а також роботи з реконструкції приміщень парку імені Шевченка (в тому числі й громадських туалетів), а також оплатити нові музичні інструменти для шкіл естетичного виховання.

Найбільші суми, звичайно, має освоїти управління житлово-комунального господарства, якому на капітальні видатки виділено 32 мільйони гривень. Ці гроші підуть на капремонт житлових будинків, об’єктів благоустрою, тепломереж, теплові лічильники тощо. Виділено майже два з половиною мільйони й управлінню містобудування та архітектури на другу чергу 14-ї школи, а управлінню транспорту і зв’язку – 2,57 мільйона на придбання ще чотирьох тролейбусів та реконструкцію тролейбусних ліній. 2,27 мільйона виділено додатково на проекти Муніципальної програми сталого розвитку, отже, з урахуванням тих семи мільйонів, які були виділені для реалізації цієї програми на початку року, громади ОСББ чи інші об’єднання зможуть отримати на капремонти своїх будинків чи інших закладів загалом майже 10 мільйонів гривень.

Слухала Людмила МОШНЯГА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?