Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2016
 

Якби ще в місто повернулись троянди, то все було б ідеально | Газета 7 Днів

Якби ще в місто повернулись троянди, то все було б ідеально

25.08.2016 10:17
Переглядів:756

Такий узагальнений висновок зробили наші кореспонденти з тих діалогів, які відбулися у нас напередодні Дня народження Рівного в рамках постійного проекту нашої газети «Голос народу». Цього разу ми розпитували наших співрозмовників про сильні і слабкі сторони нашого рідного міста. І ось що почули.

Руслан ДЕМУРОВ, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Рівнеради:

– Якщо ви любите людину, то любите з усіма її чеснотами та недоліками. Те саме можна сказати й про місто. Як і більшість рівнян, я дуже люблю Рівне, хоча, звичайно, розумію, що воно не ідеальне. І нам є що вдосконалювати. Наприклад, хотілося б, щоб центр був зеленіший, щоб до міста повернулись троянди в тій кількості, що були колись. Сильною стороною міста я вважаю рівнян. У нас дуже хороші працьовиті люди. Вони можуть зробити наше місто ще кращим, ніж воно є.

Ольга СМОЛЯРЧУК, начальник обласної МСЕК:

– Я дуже люблю своє місто, тому воно для мене і найкрасивіше, й найкомфортніше. Завжди радію всім обновкам у благоустрої наших вулиць і численних парків. 

Наше місто невелике, але це радше перевага, ніж недолік: усе тут налаштовує на душевний спокій і добро. Рівне стає все краще й краще: тихе, доглянуте, зелене, чисте, гарне і добре місто. Якби ще не війна в країні. Через неї на вулицях останнім часом трапляється багато зосереджених засмучених облич. Але я оптимістка, то впевнена, що скоро все буде в нас гаразд.

Михайло КАЛИТЮК, начальник Державної податкової інспекції у м. Рівному: 

– Якщо порівняти Рівне з містами, подібними до нього за масштабами, як-от Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, то ми виділяємося тим, що в нас хоч щось із виробництва відроджується. Подивіться, як наполегливо відновлює славну марку Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк. Сьогодні це підприємство випускає 10 тисяч одиниць продукції в день і створює нові робочі місця. А як відновився і розвинувся наш пивзавод, який уже практично йшов до руїни! Рівненський домобудівний комбінат подолав кризу і нині забезпечує будматеріалами не тільки Рівне, а й навіть столицю. Підприємство «Віліс» експортує свої макарони, зроблені на сучасному обладнанні, за кордон. Таких прикладів успішного виробництва є в нас багато. 

Роман ШУСТИК, головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру:

– Наше місто може пишатися багато чим. Якщо порівнювати Рівне з іншими містами України, то перш за все приємно вражають його дороги і чистота. І будинки в нас доводять до ладу. Для деяких міст таке звичне для нас явище, як цілодобове постачання води, – тільки мрія, а ми цього навіть і не помічаємо. У нас є багато чим пишатися. 

Зіротон КЕЛЬНЕР, письменниця:

– В нас провінційне тихе, затишне містечко. У нього – власний шарм. Воно компактне, чисте і зелене. Нема гігантських підприємств, які забруднюють повітря й ауру великих промислових центрів. У нас – чудово, недарма на Рівне кажуть, що воно чарівне. І люди в нас чудові. Перетягнути б, звісно, в наше місто старовинну архітектуру Львова, а разом – львівський незашорений менталітет. Я полюбляю гарні капелюшки, то в Рівному ідеш в такому, наче подіумом, а там вбиратися у щось незвичне – нормальний тон, навіть міська традиція.

Розпитували Ніла ВОВЧИК, Людмила МОШНЯГА 

та Сергій СНІСАРЕНКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?