Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Людина керує своїм тілом, а не тіло людиною | Газета 7 Днів

Людина керує своїм тілом, а не тіло людиною

20.10.2016 09:51
Переглядів:1773

Це на власному досвіді довів Володимир СИДОРНЯ, якому лікарі пророчили глибоку інвалідність. А він у свої 63 роки виглядає і почувається удвічі молодшим.

Мешканцю Здолбунова Володимиру Сидорні, про якого наша газета вже розповідала торік, лікарі у восьмирічному віці діагностували ревматизм серця, тому заборонили будь-які фізичні навантаження. Проте він не послухав медиків і почав займатися спортом. Завдяки своїй цілеспрямованості Володимир Миколайович подолав страшну хворобу, а також вилікувався від низки інших недуг, які супроводжували його протягом життя. Нещодавно проведене діагностичне обстеження вкотре показало, що функціональний стан його організму відповідає стану здоров’я молодої людини.

– Мені в червні виповнилося 63 роки, – каже Володимир Миколайович, – а функціональні можливості мого організму відповідають стану 30-літньої людини. Зараз мій артеріальний тиск 120 на 80, пульс 54-56 ударів за хвилину. 

Завдяки чому відбувається омолодження його внутрішніх органів? Як твердить Володимир Сидорня, завдяки бігу, фізичним вправам, а головне тому, що він навчився керувати власними думками і тілом.

Людина – ідеальний живий механізм

 – Володимире Миколайовичу, з чого все почалося?

– Коли працював першим заступником голови Здолбунівської райдержадміністрації, мені колега по роботі Тетяна Павлова підсунула книжечку, пов’язану з внутрішньою енергетикою. Відтоді я вже 18 років захоплююся цією літературою. Щоправда, виходить, як у Сократа: чим більше читаю, тим більше усвідомлюю, що нічого не знаю. Але віднедавна, а правильніше, чотири роки тому, прийшла думка, що в цих заняттях, пов’язаних із внутрішньою енергетикою, є щось суспільно корисне. Раніше як було? Ну, качався без будь-якої цілі. Дехто закидав, мовляв, он ти сто років хочеш прожити. Ні, кожен проживе рівно стільки, скільки йому відведено. Можеш і п’ятдесят прожити. Головне, як проживеш. В якому розумінні? Бо хто створив людину? Безумовно, Бог. Але я подумав: «Зачекай, Бог як автор проекту створив досконалу конструкцію. А ми клянчимо в нього: «Подай, Господи, допоможи…» Щось воно не те. Бо якщо так, то Він разом із людиною створив би, для прикладу, й мережу аптек. Коли почав роздумувати про буття, штудіювати літературу, цікавитися східними енергетичними методиками, то зрозумів, що створена Богом людина – ідеальний живий механізм, програмним центром якого є мозок. Дійшовши такого висновку, дякую Творцю, бо Він дав мені все необхідне для повноцінного щасливого життя. 

Кожен з нас повинен бути господарем, а не жертвою життя

– Володимире Миколайовичу, побутує думка, принаймні серед християн, що всі наші хвороби і неприємності в житті – це якщо не кара Божа за гріхи, то випробування, які нам посилає Всевишній. Яка з цього приводу ваша думка? 

– Так уже влаштований менталітет людини: коли виникають проблеми зі здоров’ям, на роботі, в особистому житті, вона вважає, що в цьому винні всі – Господь чи Всесвіт, начальство чи влада, навіть рідні чи сусіди, – тільки не вона. Проте кожному з нас необхідно усвідомити, що відповідальність за все, що відбувається в нашому житті, лежить тільки на нас. 

Тобто ми повинні стати господарями свого життя, а не його жертвами. Яким чином? Почнімо з духа. Інколи доводиться чути про людину, що вона сильна духом. А що таке дух? Щоб не читати лекцію про високі матерії, скажу просто, це – енергія. Втім побутує й інша метафора: «Людина спустила дух». Лежить тіло: голова, руки і ноги – на місці, але тіло не рухається. Це свідчить про те, що дух – енергія, яка дається людині для життя у матеріальному світі для духовного зростання, пішла з неї геть.

Людина – це духовна істота, яка приходить у матеріальний світ для навчання. Наше завдання – досягнути високого рівня духовності. За час земного життя духовність може залишитися на тому ж рівні, може розвинутися, а то й упасти. Тож зі своєю душею треба працювати. 

Біду можна накликати й думками 

– Як усе це пов’язано зі здоров’ям? 

– Спробую пояснити простіше. Наші думки, почуття, емоції – це потужний енергетичний генератор, який виробляє життєву силу. Емоція, зокрема, – це реакція тіла на стан душі. Тіло адекватно реагує на думки, які рояться в голові. Тобто працює механізм «думка-слово-діло». Ось, наприклад, конструктор вирішив створити літак. Спершу виникла думка, яку він озвучив, а третій етап – реалізація задуму. Те саме стосується й здоров’я. Якщо постійно виношуєш в собі злість, образу, невдоволення, ненависть і т. д., ці емоції матеріалізуються. Бо підсвідомість людини так влаштована – вона матеріалізує будь-які контрольовані й неконтрольовані нами думки. Тому деколи доводиться чути, що людина сама накликала на свою голову біду. Своїми негативними думками, емоціями, поведінкою і т. д. 

Хвороби – це наслідок злоби, ненависті, заздрості 

– Володимире Миколайовичу, з чого порадили б розпочати людині, яка прагне поліпшити своє самопочуття та здоров’я? 

– Коли людина знає, як влаштований світ, тоді вона свідомо використовує свої знання. Адже усвідомлює, що все в її житті залежить від неї, а не від того, пощастить їй, чи ні. Є безліч прикладів, коли людина зробила правильні висновки і повернулася до повноцінного життя. Взяти хоча б Валентина Дікуля, який медициною був приречений на каліцтво. Але він довів протилежне, бо знав, що все залежить лише від нього. Я на таких людей орієнтуюся. 

Щодо порад, то насамперед дуже важливо, як запрограмуєш себе на день. Скажімо, прокинувшись зранку, я автоматично налаштовую себе на думку, що сьогодні – найщасливіший день у моєму житті. Ще очі не відкрив, а вже малюю в уяві картину, наприклад, я – на п’єдесталі пошани, мене нагороджують якоюсь медаллю, грає оркестр, лунає салют. Тобто таким чином ти вже створив собі позитивну програму, яка починає працювати. А коли, щойно прокинувшись, накручуєш себе, що тебе чекає «море» всіляких клопотів, що й не знаєш, з якого кінця братися, то, ще нічого не зробивши, відчуватимеш себе, як вичавлений лимон. Далі. Треба постійно тримати в чистоті свої душу, думки і тіло. Бо якщо в собі не будеш чистим і світлим, то нічого доброго не чекай. Здоров’я фізичного тіла – це результат внутрішньої роботи. Хвороби – це наслідок впливу негативних енергій – злоби, ненависті, заздрості тощо. Розізлився – значить відкриваєшся для негативу, який починає руйнувати тебе зсередини. 

Звичайна вода володіє цілющою силою 

– Думаю, слушною буде ще така порада: щойно вставши, випийте склянку звичайної кімнатної температури води, – продовжує ділитися своїми секретами здоров’я Володимир Миколайович. – Вода – це дуже потужна енергія, яка готує всю систему травлення до подальшої ефективної роботи. До слова, 85% усіх терапевтичних хвороб стається через нестачу води. Аби організм не мав зневоднення, слід на добу вживати від 2 до 3 літрів води, залежно від маси тіла. Норма – 30 грамів на кілограм ваги. Це має бути проста вода, а не чай чи компот. Я, скажімо, п’ю настояну на кремені, можна – талу, але в жодному разі не кип’ячену і не газовану воду. Принагідно поділюся рецептом приготування кременевої води. Беру приблизно один кубічний сантиметр каменю на літр води. Настоюю в трилітровій банці тиждень, а потім переливаю в пляшки. Зауважу, що пити треба щодня.

Крім того хоча б раз на тиждень треба робити для себе добове голодування. Людина в цей час не худне, а організм тим часом підліковується. 

– Лікарі твердять, що найбільше на здоров’я людини впливають три фактори: рух, харчування та екологія. Ви дотримуєтесь якихось дієт? 

– Свого часу лікарі рекомендували мені вживати переважно перетерті каші та котлети на пару. Мого терпіння вистачило на тиждень. Пізніше я зрозумів, що можна їсти абсолютно все. Просто треба себе налаштувати на це психологічно. Головне – не переїдати. Якщо організм вимагає, їж, будь-ласка. Але потроху. Вранці я, наприклад, вживаю три сухарики, чотири фініки і чай, заварений на зіллі. До обіду енергії вистачає. В обід – повноцінне харчування, ввечері також їм будь-що, але не пізніше 18-ої, максимум 19-ої години. Один раз на тиждень – у п’ятницю – обов’язково голодую. Протягом доби організм не встигає схуднути навіть на один грам. Натомість, оскільки не витрачає енергію на перетравлення їжі, має змогу очиститися від шлаків, токсинів і сам себе підлікувати. Наприклад, загоїти мікровиразки чи мікротріщинки. 

Слухайте своє тіло, воно підкаже

Найважливіше, – прислухайтеся до свого тіла. Воно завжди підкаже, чого ви потребуєте. Скажімо, фізично попрацювали, тіло дасть сигнал, коли відпочити. Ніколи не треба нічого робити через силу, бо це може вилізти боком. Але й ліні не давайте волі. І таке: головне не скільки, а як робите. 

Наприклад, бігати ранками, щоб просто бути здоровим, не варте нічого. Важливі не кілометри, а час, скільки ви пробігали. Якщо менше 30 хвилин, то не мучте свій організм, дайте йому краще поспати. Бігати можна у будь-якому віці, але без фанатизму. Головне – отримувати насолоду від того, що ти робиш. Тоді вам і чудовий настрій, і відмінне почуття гарантовані. 

Кожному – по вірі його 

– Хочете сказати, що кінцевий результат залежить від того, на що людина себе налаштувала?

– Скажу більше: код здоров’я закладений у мозку людини. Фізіологічна старість розпочинається у 72 роки, тобто до цього віку будь-хто з нас повинен відчувати себе, як у 30 чи 40 років. Люди в це не вірять, тому, бува, чуєш: «Ого, вже за сорок перевалило!». Або: «Ой, уже 50!» Так, ніби це кінець світу, а в 60 тебе вже треба виносити. Як правило, людина програмує себе: дожила до 60 – і все, далі починає працювати програма самознищення. Людина повинна жити щонайменше 120 років! Якщо відкриєте Біблію, то там якраз написано, що вік життя наших пращурів був 120 років. 

Те ж стосується всього іншого. Наприклад, якщо ти себе зранку при мінус 20 примусив вийти на вулицю і в одних трусах пробігти з десяток кілометрів, то, прийшовши на роботу, розумієш, що всі інші проблеми – дрібниця. Щодо дрібниць, звичайно, спрощую, але, повірте: всі питання вирішуються значно простіше. А, по-друге, коли ти сам із позитивним настроєм, то він передається й довколишнім, і робота спориться. Якщо людина випромінює добро, вона робить світ кращим, добрішим. Чим більше людей це пізнає, тим краще. До чого веду? Ще Спаситель учив, що кожному буде дано по вірі його. Щоправда, віра без діла – мертва. Це каже Святе Письмо і мій власний досвід.

Життя, я в цьому твердо переконався, це вічний момент тут і тепер. Кожен момент тепер – це результат наших думок і вчинків у минулому, які матеріалізуються. Іншими словами: що посіємо в духовному світі, пожнемо результат сьогодні у матеріальному.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?