Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Собакам не можна завдавати стресу, а хто захистить від стресу дітей? | Газета 7 Днів

Собакам не можна завдавати стресу, а хто захистить від стресу дітей?

04.05.2017 13:20
Переглядів:488

Шановна редакціє газети «7 днів».  В одному з номерів газети я прочитала інформацію із заголовком «Собакам не можна завдавати стресу». Гуманність у поводженні з тваринами – справа хороша. Але хто захистить наших дітей та й дорослих від стресу і страху перед зграями безпритульних собак? У нас на вулиці Корольова, 2 на дитячому майданчику оселився десяток агресивних собак, які зимували там у дитячому будиночку. Нині діти бояться вийти з під’їзду, адже пси не просто обгавкують усіх підряд, а й нападають на людей. 

У вашій газеті прочитала про нинішні закони і про гуманне ставлення до собак. Але коли закони подумають про людей? Гуляти на майданчику чи просто вийти з будинку бояться не тільки діти, а й їхні мами.

Було, що на мене напав один із псів, коли я захищала свою дитину. Він прокусив мені джинси. На щастя, до ноги не дістав завдяки тому, що тканина в штанях була груба. Навіть страшно уявити, що було б, якби собака мене вкусила. Адже не секрет, що вакцину від сказу в наших лікарнях знайти важко, практично неможливо. Підкажіть, які мають бути наші дії, аби позбутися тих собак і вберегти себе і своїх дітей.

Ірина ЛЕБЕДЄВА, рівнянка

Компетентно

На агресивну поведінку псів досі не скаржилися

Якщо виникає потреба виловити агресивного собаку, мешканці повинні звернутися до центру стерилізації бездоглядних тварин КАТП 1728. Працівники з’ясовують ситуацію на місці стосовно кожної собаки і на підставі цього приймають рішення про вилов. Оскільки притулку в місті немає і утримувати собак нема можливості, то безповоротно виловлюють лише тих собак, агресивність яких підтверджена.

Ірина Лебедєва ніколи не зверталася до КАТП 1728 зі скаргою на агресивних собак. Натомість люди, які мешкають за цією адресою (вулиця Корольова, 2) звертались із заявками, аби собак простерилізували. Їхнє ставлення до тварин, що прижились у дворі, абсолютно протилежне. Жодного свідчення про те, що у дворі є бодай одна агресивна собака, від них не надходило. Десять собак там не нарахували, ми особисто бачили всього три, вони вже простерилізовані, під час перетримки агресивності в їхній поведінці не виявлено.

Якщо у громадянки є свідчення про факти агресивності, вона повинна звернутися до центру стерилізації бездоглядних тварин КАТП 1728 для з’ясування ситуації на місці.

Проблему завжди треба вирішувати гуманно і цивілізовано, індивідуально в кожному випадку і щодо кожної собаки. А безпритульних псів на вулицях не буде лише тоді, коли в місті нарешті побудують притулок, введуть обов’язкову реєстрацію домашніх тварин і запровадять жорстку систему штрафів за викидання домашніх собак на вулицю. Бо саме це – основна причина появи безпритульних собак у місті. Собаки в людській безвідповідальності не винні, тож люди мають поступово вирішувати проблему, і винятково гуманними методами.

Тамара ЛУК’ЯНЧУК,керівник центру стерилізації бездоглядних тварин КАТП 1728

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?