Архів новин

Якщо електронні гроші не ходять | Газета 7 Днів

Якщо електронні гроші не ходять

05.07.2017 19:10
Переглядів:202

   Не варто списувати елементарну неповагу до покупців на кібератаку, що на кілька днів паралізувала в Рівному торгівлю, і не тільки.

   Звична минулого тижня ситуація у магазинах міста: працівники викладають назад набраний покупцями, але непридбаний товар. Причина: у багатьох торговельних закладах, що 27 червня тотально потерпіли від хакерських кібератак, досі не можна скористатись системами безготівкових розрахунків.

   «Без готівки не заходити» – приблизно таку інформацію хотілося б бачити в ці дні на вході до таких закладів торгівлі. Принаймні, так просто можна було б уникнути масового невдоволення покупців, які не носять із собою готівку, а звикли розраховуватися за покупки і послуги з допомогою пластикових банківських карток.

   Біля каси на виході в одному із супермаркетів мені теж відмовили у розрахунку за покупку банківською карткою. Добре, що в моєму гаманці знайшлася необхідна сума готівки. І аж тоді на мої очі потрапило написане від руки попередження для покупців про тимчасові технічні неполадки в системі електронних розрахунків. То я сфотографувала його, щоб наочно проілюструвати виниклу проблему іншим людям. Та охоронець одразу попросив стерти знімок, який нібито несе загрозу фінансовій безпеці закладу. Отакої! Виходить, лише за цей свій благий намір з рангу однієї з багатьох потерпілих відвідувачок маркету я одразу стаю підозрюваною в зазіханні на його фінансову безпеку!

   Ніяк не второпаю такої позиції торговельників. На вхідних дверях маркету відвідувачів зустрічає багато заборонних знаків. То хіба не важливіше було б там поінформувати покупців і про виниклу проблему з електронними розрахунками. Поінформувати ще до того, як вони переступлять поріг закладу.

Марія, рівнянка

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?