Архів новин

Батьки першокласників спішать бути першими | Газета 7 Днів

Батьки першокласників спішать бути першими

17.08.2017 13:29
Переглядів:526

Через два тижні школярі знову сядуть за парти. Традиційно в цей час батьки починають бігати по магазинах і шкільних ярмарках, скуповуючи десятками ручки і зошити, щоб запастися на весь навчальний рік. Кореспонденти «7днів» запитали у рівнян, чи вони вже зібрали своїм дітям портфелі. При цьому з’ясували, що найбільш відповідально зі списками в руках скупляються ті батьки, чиї діти тільки підуть до школи вперше. А ось батьки зі «стажем» відкладають усе на останній день.

– Мій син Назар йде до першого класу. Поки що купили тільки рюкзак, обкладинки, пенал і наповнення для нього. Усе це нам обійшлося десь у 1300 гривень. Шкільну форму купити ще не встигли. Раніше ми жили у Києві, то після столичних цін у Рівному нам здається все дешевим. На шкільному ярмарку в центрі міста ціни навіть нижчі, ніж в інтернеті.

– Нам на батьківських зборах вчитель видала список канцтоварів, які потрібно придбати. Уже потрапили на це більш як сто гривень, але придбали ще не все. Рюкзак купили за 650 гривень. Купили для нашої першокласниці й шкільну форму. Пощастило знайти недороге і якісне вбрання. За 650 гривень маємо комплект: сарафан і піджак. Ще потрібно купити блузку. Отож ми майже готові.

– Дитину до школи ще не зібрали. Донька ходить до дев’ятого класу. Вона вже сама знає, що потрібно купувати. Ближче до кінця місяця підемо і все купимо. Нам, аби зібратися до школи, багато часу не потрібно.

– У мене є внучка, яка піде до шостого класу. Хочу зробити їй подарунок і придбати ранець до школи. Дивилася на шкільному ярмарку, то розумію, що потрібно виділити на це від 500 гривень. Готова навіть і на більше, адже хочу, щоб він сподобався і був зручним для нашої школярки. А вже її батьки куплять шкільну форму та інше приладдя.

– Маю двох школярів, які підуть до восьмого і шостого класу. То ще не скуповувалась до школи. Вважаю, що у нас для підготовки ще є час. За ці роки чітко знаю, що моїм дітям потрібно купити до школи і тому зазвичай роблю це наприкінці серпня. Зробимо ревізію, що з канцелярії у нас залишилося з минулого року, а що потрібно докупити. Треба поміряти і шкільну форму, чи ми з неї не виросли.

Розпитувала Ніла ВОВЧИК

Фото Миколи ПІКУЛИ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?