Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Святкувати чи не треба? | Газета 7 Днів

Святкувати чи не треба?

28.12.2017 07:24
Переглядів:969

Новий рік – не наше свято, Дід Мороз – не наш герой. Ось таке стверджують нині деякі люди, які ревно відстоюють народні традиції та кажуть, що ялинка нав’язана нам «совєтами». Що думає з цього приводу церква, яка, до речі, також встановлює ялинки у храмах? Ми запитали про це в архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

– Є таке поняття, як традиція, – зауважив владика. – Якщо ми візьмемося критикувати всі традиції, то з чим тоді залишимось? Це все одно що взяти здорове зелене дерево, яке росло багато століть, і обрубати на ньому всі гілки. Хто отримає від цього користь? Ніхто. 

Я б радив тим, хто занадто цим переймається, більше дбати не про атрибутику, а про духовні питання, духовне виховання дітей, молоді. Що доброго маємо ми із цих суперечок? Є давня добра традиція встановлювати ялинку, проводити біля неї свята, благодійні акції. Хіба це погано? Це додає святкового настрою, який тим паче не треба забирати сьогодні у людей.

Від редакції: Наша розмова з владикою Іларіоном вийшла, як завжди, цікава і повчальна. Ми почули його думку про два вихідні для святкування Різдва; про кінець світу; про місіонерів інших церков, які ходять по квартирах і нав’язують людям свою віру; про піст, кутю та ще багато іншого. 

Хто подбав про те, щоб отримувати нашу газету в наступному році, почитає цю розмову повністю і дізнається про інші цікаві речі вже в наступних номерах «7 днів».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 10 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?