Архів новин

Сила звички | Газета 7 Днів

Сила звички

11.01.2018 12:06
Переглядів:365

Більшість людей вважає, що це основна причина, яка спонукає нас ставити на святковий стіл алкоголь. Чи можна поміняти ці звички? Можна, але що люди скажуть? Святкувати без спиртного можна, але рівняни звикли інакше. Крім численних закусок, якими ми бажаємо здивувати і порадувати своїх рідних і близьких, на столі в новорічні й різдвяні свята завжди є алкоголь. У тій чи іншій формі, але він завжди є. Однак дехто святкує без спиртного. У рамках традиційної рубрики «Голос народу» кореспонденти «7днів» запитали у рівнян, чи можна святкувати без пляшки та чи бувають у них «сухі» свята.

Вікторія, рівнянка:

– Можна святкувати й без спиртного. Це не головне для мене. Маю трьох діток, то старалась, щоб на святковому столі було побільше корисних страв, фруктів, соків. А зі спиртного у нас на столі буває або домашнє вино, або нічого.

Володимир, художник:

– Зі спиртним чи без спиртного святкувати, то вирішує кожен сам. Головне, щоб зібралася хороша і дружна компанія. Якщо випити 50 грамів горілки чи вина за святковим столом, то, думаю, нічого в тому страшного немає. Всього має бути в міру.

Альона, продавець глінтвейну:

– У новорічну ніч я працювала на майдані Незалежності, то можна сказати, що святкувала без спиртного. А ось рівненська молодь, яка тут, біля ялинки святкувала, то практично всі були зі спиртним. Минулого нового року я була в Києві на новорічному ярмарку цілу ніч, то помітила, що там молодь якась більш культурна і твереза. Вони там святкують, танцюють, і це без спиртного.

Павло, касир:

– У нас такі традиції, що святкування не обходиться без спиртного на столі. Ми така нація, і тут нічого не вдієш. На моєму новорічному столі, за яким ми зібралися цього року, було шампанське, горілка. Як у більшості людей.

Ірина, координатор «Avon»:

– З кожним роком усе більше переконуюсь: будь-яке святкування може обійтися без спиртного. Головне, щоб за столом зібралися люди, які створюють гарну атмосферу. Навіть цього року на новорічному столі у нас не було жодної пляшки спиртного.

Олександр, будівельник:

– Я вважаю, що святкувати можна й без спиртного. Але на нашому новорічному столі були напої – шампанське й коньяк, бо ми так уже звикли. Просто не треба спиртним зловживати, а для новорічного настрою випити можна. Святкування Нового року без спиртного у мене було тільки в дитинстві.

Розпитувала Ніла ВОВЧИК

 Фото Світлани ПІКУЛИ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
20 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?