Архів новин

Право дитини на пільгову путівку: хто його має? | Газета 7 Днів

Право дитини на пільгову путівку: хто його має?

30.03.2018 10:52
Переглядів:771

Хочу, аби моя донька влітку відпочила в таборі. Вона відмінниця, а я чула, що діти, які добре вчаться, мають право на безоплатний відпочинок. Скажіть, будь ласка, чи це так, і взагалі, які категорії дітей мають цього року право на безкоштовну путівку?

Марина Ясинська, м. Рівне

Ми звернулися до міського управління сім’ї, дітей та молоді й запитали про категорії дітей, які можуть оздоровитись за кошти міського бюджету. Ось що нам повідав керівник цього управління Сергій Шевчук:

– Турбуючись про відпочинок своїх дітей, батьки уже звертаються із заявами до нашого управління. Станом на 5 березня зареєстровано 409 звернень від батьків, які бажають оздоровити дітей у 2018 році.

Оздоровленню за державні кошти підлягають такі пільгові категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; діти з інших регіонів України, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, що опинилися в складних життєвих обставинах; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти з інвалідністю; діти потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій, діти – учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд; діти, які потребують особливих умов для оздоровлення, діти з особливими  фізичними і психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду і створення спеціальних умов.

Крім управління у справах сім’ї, молоді та спорту в м. Рівне питанням оздоровлення та відпочинку займаються: управління освіти, управління соціального захисту населення, а оздоровленням у санаторіях – управління охорони здоров’я.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?