Архів новин

Аби зекономити на проїзді, рівняни ходять пішки | Газета 7 Днів

Аби зекономити на проїзді, рівняни ходять пішки

09.11.2018 07:51
Переглядів:537

Ми запитали в рівнян, як вони ставляться до того, що вже невдовзі доведеться платити за проїзд у громадському транспорті більшу ціну та якою вона, на їхню думку, має бути.

У тролейбусах можна було б підняти ціну, але не набагато, а в маршрутках абсолютно виправдана ціна. На те, що не вистачає грошей, скаржаться всі, а не тільки маршрутники. А от по кабаках пройдіться – то місця вільного ніде немає, щоб сісти кави випити.

Зростає ціна на все: і на продукти харчування, і на паливно-мастильні матеріали. Я розумію, що перевізники несуть дещо більші витрати. Але вважаю, що нині ціна на проїзд як у тролейбусах, так і в маршрутних таксі є нормальною і підвищувати її не потрібно.

Їжджу і тролейбусами, і маршрутками. Я розумію, що ціна за проїзд буде рости ,тому що зростає вартість усього: пального, продуктів тощо. Але з іншого боку, маршрутники не сплачують податків, не ведуть обліку пасажирів, не надають проїзних талонів, відповідно, ніхто не знає, скільки людей вони перевозять. Тому ціна зовсім неадекватна, і, впевнений, вони мають надприбутки. Що стосується тролейбусного управління, то там ситуація трохи краща. Але оскільки немає конкуренції, то яку б ціну вони не встановили, люди змушені будуть платити.

Вартість проїзду не варто підвищувати, бо вона й так уже досить висока. Не кожен може дозволити собі їхати. Іноді я теж, щоб зекономити, іду пішки.

Ціна на проїзд зараз нормальна. Але якщо захочуть підвищити, то я вважаю, що це непорядок. Те, що зростає ціна на пальне – це їхні проблеми. Пасажири ж багатшими не стають.

Я розумію, що зростає ціна на паливно-мастильні матеріали і це веде до підняття ціни за проїзд. Але стан маршруток, у яких ми їздимо, настільки жахливий, що цього робити не можна. Я часто їжджу у Клевань, тому що там працюю, тож бачу, що є деякі перевізники, які в досить гарному стані утримують свої транспортні засоби. Таким можна і навіть варто допомогти і підвищити вартість проїзду. Але є й такі, в яких під ногами провалюється днище, все рипить, скрипить. Про пасажирів такі перевізники думають в останню чергу. Чому я повинна платити їм більше? Тому коли чую, що в інших містах мешканці протестують проти підвищення вартості проїзду, то розумію їхнє обурення.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?