Архів новин

Щоб стати господарем, не потрібні капіталовкладення | Газета 7 Днів

Щоб стати господарем, не потрібні капіталовкладення

16.11.2018 14:56
Переглядів:133

Хочеться порушити тему певної безгосподарності. Близько року тому в будинку №22, що на вулиці Шухевича, після довгих дискусій було створено ОСББ. Загальними зборами мешканців будинку було прийнято рішення взяти в 2018 році участь у муніципальній програмі, щоб замінити в підвалі труби.

Мені, як голові правління, разом з ініціативною групою вдалося переконати громаду в доцільності участі в цьому проекті та закумулювати для цього кошти. Співвласники обєднання з цим завданням справилися. А тепер у людей визріли нові плани: ремонт даху та аварійних швів на рівні 6-го поверху (будинок панельний). Є чимало інших питань, які накопичилися після багаторічної бездіяльності жеку.

Коли побував у підвальному приміщенні будинку 22, що на вулиці Шухевича, в мене виникло подвійне відчуття. З одного боку радість переповнює душу за результати роботи генпідрядника: труби поміняні, ізоляція в порядку, вентилі тримають. Та є й інша сторона медалі. Це те, що бентежить. Через підвальне приміщення будинку прокладені труби, які транзитом подають тепло від енергогенеруючого підприємства до будинку № 20 на тій же Шухевича.

Виникає риторичне запитання: хто в нашій країні страждає через безгосподарність? Я не шукаю крайнього, не моє це завдання когось звинувачувати. Але, врешті-решт, нам самим треба щось робити, щоб разом побороти начебто кричущу безгосподарність. І кожен має почати з себе. Хоча б не кидати у підїзді недопалок. На це не треба великих капіталовкладень. Коли ми зрозуміємо, що ми хазяї в підїзді, в якому проживаємо, на подвірї біля будинку, в якому живемо, у своєму місті, своїй країні?

Анатолій ОВЧІННІКОВ,

голова правління ОСББ «Шухевича, 22»

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?