Залишився рік, щоб підготуватися | Газета 7 Днів

Залишився рік, щоб підготуватися

10.01.2019 12:16
Переглядів:217

Після 2019-го, який мине під символом рівноваги, для кожного настане рік вибору, яким шляхом далі йти

Новий рік – слушний привід для того, щоб проаналізувати пройдений етап життя і скласти плани на подальший. А ще бодай краєчком ока зазирнути у незвідане майбутнє, аби звірити задумане з «написаним на роду». Відтак одні шукають підказок у гороскопах, інші вдаються до рекомендацій нумерологів, дехто повністю покладається на волю Творця. Натомість рівненський майстер східних бойових мистецтв Віктор СИДОРОВИЧ, який сформував власний світогляд на буття, вважає, що кожен з нас має покладатися не тільки на Бога, а й на самого себе. Для цього треба пізнавати світ і себе. Наскільки це захопливо, а головне – корисно, читачі «7 днів» переконаються з циклу публікацій, який ми розпочинаємо з цього числа газети.

 

Цифра – це палець, який вказує на число

– Вікторе Івановичу, одні астрологи 2019-й називають роком миру, інші – перезавантаження і змін. Невже цифри якимось чином можуть впливати на долю людини чи людства в цілому?

– Спершу давайте звернемося до мудрих. Є такий відомий вислів Конфуція, як: «Світом правлять не слова та закони, а знаки та символи». А давньогрецький філософ Піфагор казав, що числа є тими богами, які правлять світом.

До речі, якщо дехто вважає, що числа придумали люди, то він дуже глибоко помиляється. Бо, коли поцікавиться, звідки взялися цифри, виявиться, що ніхто достеменно про це не знає. Швидше за все, вони дісталися людині від самого початку разом з тим світом, в якому ми живемо. Щоправда, тут відразу треба наголосити на тому, що цифра і число – це різні речі.

Цифра – свого роду палець, який вказує на число. Взагалі, цифра є порядковим номером у лінійному ланцюжку натуральних чисел. Тобто це певна послідовність. І оскільки йдеться про лінійну послідовність чисел, це говорить про те, що цифра сама собою плоска. Бо лінія – це одномірний світ і водночас – розгорнутий кут площини. Тобто, в будь-якому випадку, те, що має послідовність – це своєрідна механістичність.

У дуже давніх рукописах «Ізумрудні скрижалі» Гермеса Трисмегіста написано про девятьох владик. Йдеться про числа. Тобто про девять чисел. 

Число, на відміну від цифри, – обємне, бо воно означає співвідношення послідовності, енергії, принципів і законів. Якщо ми, наприклад, візьмемо цифру 2, то це просто цифра 2 у лінійні послідовності цифр. Втім, якщо взяти 2 як число і не писати 2, а взяти, скажімо, дві точки, то між ними виникає простір. А коли виникає простір, там з’являється енергія. Якщо розглядати 2 як співвідношення суб’єкта і об’єкта, то між ними виникає світ, енергії. Тому число 2 означає енергію і дуальність. Двійка – це зазвичай протилежності. Між ними відбувається протистояння. Звідси дуальний світ, в якому ми живемо, чи та сама дуальна філософія, або, один з основних законів діалектики – єдності і боротьби протилежностей. Це говорить про якусь боротьбу, взаємини. Йдеться про енергії. Візьмімо два небесні світила – Сонце і Місяць. Вони абсолютно різні, між ними існують відповідні відносини та енергії. Таким чином ми розглянули 2 як число і як цифру, котра є просто послідовним номером. Цифра, повторюся, – це палець, який вказує на число. Тобто ми живемо у числовому світі. Чому? Бо в ньому є енергії, взаємовідносини, послідовність, алгоритми, які взаємозв’язані на глибинному рівні і працюють.

Трійка символізує триєдність, яку називають Трійцею

– Якщо двійка – це дуальність, то що символізує трійка?

Трійка – це наступний номер після 2. А якщо брати трійку як число, то вона означає триєдність, у християнстві називається Трійцею і позначається (як знак) трикутником. І на іконах, де зображений Бог-Отець, за його головою зображений трикутник. До речі, за головою Ісуса – коло, що також має відповідну символічність. Зараз у світі набуває поширення таке поняття, як «трансгуманізм», і впроваджується цифровий світ (не плутати з числовим, бо число – об’ємне, а цифровий світ – механічний). На цифрі працює штучний інтелект. Цифри – основа бінарного комп’ютера, наприклад 0 і 1.

Число – це основа квантового комп’ютера, який, на відміну від лінійного бінарного, працює об’ємно. Якщо зважити на те, що ми живемо у числовому світі, то самі також є числами. Зрештою, кожен може перевірити, давши відповідь на запитання, в якому році він народився, якому місяці, якого числа (а не якої цифри). І коли ми вказуємо дату, то кажемо, що такого-то числа буде, наприклад, свято. Тому треба розуміти, що цифри і числа – це дві великі різниці.

Разом з тим, людина є аналоговою системою. Що це означає? А те, що цей світ крізь нас просвічує дух. Це знову ж таки стосується чисел. Тому що дух, просвічуючи цей світ, створює об’єми, рішення, виконує багато різних дій, багатогранних за своєю формою. А цифри і цифрові люди, яких створює трансгуманізм і цифровий світ – все це штучне. Він, цифровий світ, буде значно більш спрощеним, ніж світ, у якому ми живемо. Хоча наш нинішній світ – також програмна система, але квантова. Це система вибору різних варіантів. Якщо люди стануть цифровою системою, у них не буде ні вибору, ні варіантів. Вони будуть підпорядковуватися командам штучного інтелекту.

Магія числа 9

– Вікторе Івановичу, поки що не зовсім зрозуміло, як, за Піфагором, числа правлять світом.

У дуже давніх рукописах «Ізумрудні скрижалі» Гермеса Трисмегіста написано про девятьох владик. Йдеться про числа. Тобто про девять чисел. Чому тільки девять, а не більше? Чому, коли йде ряд натуральних чисел, він доходить до 9, далі обривається (нуль виконує функцію крокового алгоритму), а потім знову починається з одиниці. Пізніше йдуть два нулі (крокові алгоритми). Тобто працює тільки 9. Девятка є дуже важливим числом, яке позначається цифрою 9, тому що на цьому числі закінчується крок.

А далі самі робіть висновки. Якщо написати слово «человек» (російською мовою) і під кожною буквою поставити цифри (а – 1, б – 2, в – 3 і так далі), потім вивести їхню суму, то отримаємо спершу 18, а потім, додавши 1 і 8, матимемо 9. Якщо проведемо таке ж обчислення слова «разум», знову отримаємо 9. Написавши слово «Спаситель», також матимемо 18, яке при додаванні цифр перетвориться на ту ж дев’ятку.

2019-й буде завершальним у циклі доволі врівноваженого життя, де ми, образно кажучи, ще сидимо на дивані і спостерігаємо за тим, що довкола твориться, по телевізору. А з 2020-го, який буде роком боротьби, ми вже не будемо глядачами, а станемо учасниками переформатування світу.

Відомий символ трьох шісток, за Біблією, трактується як число звіря. В одкровеннях Івана Богослова сказано: «Тут мудрість! Хто має розум, хай порахує число звірини, бо воно число людське». Водночас слово «человек» відповідає числу 9. Отож виходить, що людина перебуває у двох іпостасях: три шістки (це людина, яка живе у фізичному тілі, але позбавлена духовності. Іншими словами, така людина не є господарем свого життя). Але якщо це число (666) перевернути, то отримаємо три девятки. Таким чином у нас виходить: «человек» – 9, «разум» – 9 і «Спаситель» – 9. Ці три девятки можна розшифрувати як «разум – спаситель человека». А три шістки пов’язані з фізичним тілом, матеріальним світом з його геометрією, базовою основою тощо.

Чи задумувались ви, на яких базових фігурах усе в цьому світі побудовано? На трьох основних геометричних фігурах – трикутнику, квадраті й колі, а всі решта – це їхні модифікації. Будь-яка комп’ютерна гра створюється з цих трьох геометричних фігур. Це вам будь-який комп’ютерник підтвердить. І всі три ці базові геометричні фігури побудовані на шістках і девятках.

Візьмімо, наприклад, рівносторонній трикутник. Кожен кут у ньому – по 60 градусів. Отож є три шістки. Додавши їх, отримаємо 18, а в сумі 1+8=9. Чи візьмемо квадрат, де кожний кут має 90 градусів, і разом будемо мати 360, або три шістки, чи девять. Та й у колі 360 градусів, а відтак 3+6=9. Якщо в колі намалювати хрест із кутами по 90 градусів, отримаємо ті ж девятки. Навіть якщо розділимо коло на фігури з кутами по 45 градусів, виходить та сама девятка. І як би ми далі не ділили, в сумі все одно будемо отримувати девятку.

Девятка в математиці відома ще й здатністю зберігати себе і числа, які стоять поруч із нею. Множачи девятку на будь-яке число, у результаті завжди будемо мати 9. Будь-яке число, яке стоїть біля девятки, завжди зберігається. Наприклад, візьмемо 92. 9+2=11, а тепер 1+1=2. Цю закономірність може перевірити кожен, взявши будь-яке двозначне число з девяткою. Так само і з тризначними числами, за умови, що сума двох чисел буде девяткою, – те число, що залишається, завжди зберігається. Тобто девятка є свого роду рятівником (а російською – спасителем) інших чисел. Водночас кодом числа «спаситель», як «человек» і «разум», про що вже було сказано, є девятка. Відтак, можна трактувати, що людина, яка володіє розумом, сама себе рятує.

Крім усього, девятка означає плоскість. Знову ж таки, якщо вичислити слово «плоскость», то отримаємо девятку. Якщо напишемо «угол», теж отримаємо 9. І прикладів такої математичної закономірності, пов’язаної з числом 9, безліч.

У 2019-му завершується цикл врівноваженого життя

– Як через призму чисел визначити, яким буде 2019 рік?

– Якщо 2019 рік розглядати через призму чисел, то беремо три цифри (нуль не враховуємо). Так-от, маємо 2 – це протилежність енергій, одиницею (1) завжди позначався «источник» (тобто «из точки», де точкою є 1) і 9, яка вважається завершальною формою циклу. Тому 2019 буде роком, у якому завершуватиметься попередній цикл історії чи програми просвітлення джерела. А 2020 – це вже буде новий цикл. Оскільки у ньому дві двійки, то він буде роком боротьби. Натомість 2019-й буде завершальним у циклі доволі врівноваженого життя, де ми, образно кажучи, ще сидимо на дивані і спостерігаємо за тим, що довкола твориться, по телевізору.

Із 2020-го вже не будемо глядачами, а станемо учасниками переформатування світу. Переформатування ж без боротьби не відбудеться. Тому до 2020-го треба підготуватися, бо він буде роком протистоянь. Якщо вирахувати суму чисел 2019 року, то отримаємо 3. Трійка символізується трикутником, що асоціюється з балансом, рівновагою. Верхня точка трикутника балансує боротьбу двох інших. Це говорить про триальність, де певна вища точка буде балансувати відносини між двома точками, що розташовані нижче. Отже, 2019 рік буде врівноваженим, а наступний – роком серйозних змін. Кожен змушений буде вирішувати, яке місце він займе в новому світі.

 Про те, як числа впливають на життя людей, читайте в наступних номерах «7 днів»

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?