В час пік у тролейбусі хай платять і пільговики | Газета 7 Днів

В час пік у тролейбусі хай платять і пільговики

19.01.2019 15:06
Переглядів:1553

Багато говорять про монети-взацію для пільгових пасажирів. Але коли вже вона буде? Мені 55 років, ще працюю, щоранку доїжджаю на роботу тролейбусом. І кожного дня потрапляю в одну й ту ж халепу: з 8 до 9-ї ранку в тролейбус не вштовхнутися, особливо в районі 12-ї школи. 

 І найбільше дивує, що половина пасажирів – пенсіонери. Куди вони щоранку їдуть? За декілька років і я буду пенсіонеркою. Невже й мені зранку не сидітиметься вдома? Вони кудись спізняться, якщо вийдуть з дому не в час пік, коли люди їдуть на роботу? Кондуктор у тролейбусі казала, що більшість пенсіонерів виходить біля продуктового ринку. У мене тоді питання: а що, він працює тільки з самого ранечку? Але ж ні, купити продукти там можна протягом дня.

У ранковий час, коли переповнені тролейбуси, не тільки незручно їхати, бо немає за що триматися (тебе притискають з усіх боків), то ще й у цей час потрібно сумку пильнувати, аби кишенькові злодії не скористалися тиснявою. Знаю приклади, коли люди позбувалися гаманців у тролейбусах саме в той час, коли вони битком набиті.

А кондуктору як працювати в такій тисняві? Як встигнути обілетити всіх пасажирів? Є совісні, що передають за проїзд, бо вже виходять. А є й такі, що швиденько виходять, поки до них проштовхується кондуктор.

Я звертаюся до влади нашого міста. Введіть нарешті ту монетизацію. Побачимо, чи пільговики їздитимуть таку ж кількість разів на день. Чи все ж рахуватимуть свої гроші.

Але якщо в місті найближчим часом не планують вводити монетизацію пільгового проїзду, то пропоную встановити години, коли пільговики можуть скористатися своїм правом безкоштовного проїзду, а коли повинні заплатити. Пропоную, щоб з 8 до 9-ї ранку та з 18 до 19-ї вечора всі пасажири тролейбусів оплачували проїзд. Переконана, що пільговики подумають, чи варто їм їхати на базар саме в час пік зранку, чи можна й пізніше, коли громадський транспорт майже порожній.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

VIKTOR

Повністю підтримую, з Ювілейного приїхати в центр Рівного на роботу неможливо, тролейбуси переповнені пенсіонерами, які як і у даній статті вихлдять саме на ринку.

Ольга

Як в анекдоті: на пенсії висплюсь?! Ні... буду в тролейбусі їздити і всіх бісити!

QWERTY

Краще б думали як побороти тіньову екноміку, а то підприємці привикли платити мінімалку +в конверті, водіем теж добре получають соціальні пільки субсидіі+ малозапечені...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?