Залишився рік, щоб підготуватися | Газета 7 Днів

Залишився рік, щоб підготуватися

09.02.2019 19:00
Переглядів:326

Після 2019-го, який мине під символом рівноваги, для кожного настане рік вибору, яким шляхом далі йти

Новий рік – слушний привід для того, щоб проаналізувати пройдений етап життя і скласти плани на подальший. А ще бодай краєчком ока зазирнути в незвідане майбутнє, аби звірити задумане з «написаним на роду». Відтак одні шукають підказок у гороскопах, інші вдаються до рекомендацій нумерологів, дехто повністю покладається на волю Творця. Натомість рівненський майстер східних бойових мистецтв Віктор СИДОРОВИЧ, який сформував власний світогляд на буття, вважає, що кожен з нас має покладатися не тільки на Бога, а й на самого себе. Для цього треба пізнавати світ і себе. Наскільки це захоплююче, а головне корисно, читачі «7 днів» можуть переконаються з циклу публікацій у нашій газеті від 10 і 24 січня ц.р.

– Вікторе Івановичу, у попередній розмові ви казали, що числа, знаки і символи є богами, які правлять світом. Якщо зважити на те, що деякі люди з осторогою ставляться, скажімо, до числа 13, то виходить, що цифри, як і колись у язичників боги, є хороші й погані?

– Усе це забобони, які стосуються й 13. Насправді це число абсолютно непогане, хоча його й пов’язують зі смертю. Натомість у масонів, розенкрейцерів та в інших таємних общинах число 13 має неабияку вагу. От придивіться уважніше до зображеної на доларових купюрах піраміди і помітите: вона складається з цеглинок. Якщо ці цеглинки розглядати як сходинки і порахувати, то виявиться, що їх 13. Це, повірте, не випадково. Крім того, ви можете знайти ще чимало елементів, скажімо стріл, які пов’язані з числом 13.

Візьмемо інший приклад – музичну октаву. Якщо грати на піаніно послідовно кожну клавішу (чорну і білу), то від нижнього до верхнього звука «до» і навпаки буде 13 нот. До речі, древньоєгипетський бог Гор, символом якого є п’ятірка, це той, хто пізнав верхнє і нижнє «до», тобто смисл буття.

– Виходить, що хтось спеціально лякає людей цифрою 13?

– Авжеж. Це спеціально робиться, аби люди не замислювалися над справжнім значенням числа 13. Або взяти карти Таро, які мають 22 аркани, то 13-й аркан – це смерть, а 14-й, між іншим, – ангел. Але мається на увазі не фізичну смерть, а символічну. Тобто смерть людського «я», яке живе фізичним тілом, а не духовною сутністю. Коли людина стає вищим «Я», тобто Гором, то фізичне «я» вмирає. Воно вже людині просто не потрібне. Зрештою, зауважте: що відбувається, коли ви дійшли до верхньої ноти октави? Починається нова октава – інший світ, з іншими, вищими якостями й чеснотами.

– Чи правда, що цифри можуть принести людині як щастя, так і нещастя? Скажімо, побутує думка, що четвірка – це магічний символ багатства. Тому, мабуть, наші підприємці прагнуть, щоб у номерах їхніх автомобілів були якщо не всі чотири, то бодай три 4.

– Все це обман. Так само як з татуюванням. Дехто вважає так: якщо він зробить на своєму тілі татуювання того чи іншого символу чи знаку, то в нього буде не життя, а казка. Якби ж то так було, то в нас не було б бід, трагедій і смертей, як-от від того ж раку.

Рятує не це. Рятують знання. Тільки-но людина наповнюється знаннями, її тіло змінює вібраційну форму, перестає порушувати Божі закони. Така людина починає жити по-іншому, в неї міняється мислення, світогляд, а відтак зникають неприємні ситуації, хвороби, весь негатив. Іншими словами, людина, яка має знання, живе мудро. Звідси й приказка «У світі сліпих одноокий – король».

Дехто вважає так: якщо він зробить на своєму тілі татуювання того чи іншого символу чи знаку, то це врятує його від бід, трагедій і смерті. Рятує не це. Рятують знання. Тільки-но людина наповнюється знаннями, вона починає жити по-іншому, в неї міняється мислення, світогляд, а відтак зникають неприємні ситуації, хвороби, весь негатив.

– А хіба для того, щоб жити щасливо, не достатньо знати і сповідувати десять Господніх заповідей?

– Зачекайте, є ще Нагірна проповідь Ісуса, яку теж можна розглядати як заповідь. Але одне – про заповіді говорити, і зовсім інше – за ними жити.

– Який із Божих законів, на ваш погляд, можна поставити в куті всього?

– Я ж не Господь, тому не можу брати на себе таку відповідальність. Я можу говорити лише про себе, про те, що допомагає мені самовдосконалюватися, дає реальні позитивні результати. Це неписаний закон «Пізнай себе». Щойно пізнаєш себе – пізнаєш любов. А що таке любов насправді, мало хто знає. Її замінили різними сурогатами на зразок сексу.

Сповідуючи закон пізнання себе, людина, пізнаючи світ і себе, пізнає Бога, який є в самій людині.

– Тоді виходить, що всередині людини й Царство небесне?

– В одній з попередніх розмов ми вже говорили про те, що таке Царство небесне. Отож, що таке небо? Це те, що над землею. Вгору над землею піднявся древньоєгипетський бог неба Гор, символом якого є, як ми вже говорили, п’ятірка. Іншими словами, це свідомість, яка піднялася над плоским розумом і набула мудрості. Це і є Царством небесним.

Про це ж йдеться в Євангелії від Фоми: «Сказал Иисус: “Если скажут вам ведущие вас: «Вот, царство в небе»,– птицы небесные опередят вас. Если они скажут, что оно в море, рыбы опередят вас, но царство внутри вас и вне вас. Когда вы познаете себя, тогда вы будете познаны, и поймёте, что вы дети Отца Живого. Если же не познаете себя, то вы пребываете в нищете, и вы – нищета”». А в Євангелії від Івана Ісус Христос каже: «Я є Шлях, Істина й Життя. І ніхто не прийде до Отця інакше, як через Мене. Якщо ви справді знали Мене, то знали й Отця Мого». До цього важко щось додати.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?