[Не]дійсні посвідчення чорнобильців підлягають обов’язковій заміні | Газета 7 Днів

[Не]дійсні посвідчення чорнобильців підлягають обов’язковій заміні

28.03.2019 18:00
Переглядів:539

Ще торік, 11 липня 2018-го, Кабмін прийняв постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян». Цим нормативним документом затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, а також нові бланки посвідчень. 

Відповідно до пункту 7 зазначеної постанови передбачено замінити до 1 січня 2020 року  посвідчення таким категоріям громадян:

- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1);

- учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

- особам, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Заміна посвідчень особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, буде провадитись упродовж 2019 року.

Не потребують заміни і надалі будуть дійсними посвідчення: учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3); особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2); потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3); потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г); дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д); дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Посвідчення видаються на підставі поданих документів, згідно з рішенням комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Рівненської облдержадміністрації. Громадяни, які зареєстровані в місті Рівне, заяву на видачу посвідчення та відповідні документи подають до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськ­виконкому. 

 Оскільки кількість бланків посвідчень обмежена, заміна буде провадитись поступово. Насамперед документи нового зразка отримають особи, в яких змінився статус постраждалого та яким продовжено термін дії посвідчення.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: м. Рівне вул. Соборна, 12, каб. № 2; тел. 64 89 34.

Наталія МИХАЛЮК, начальник відділу соціального захисту осіб, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС міського управління праці та соцзахисту населення

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?