Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

У кожного свій апокаліпсис | Газета 7 Днів

У кожного свій апокаліпсис

15.04.2019 09:54
Переглядів:138

Сучасний світ переходить в іншу реальність. Хто і яке місце в ній займе, залежить від вибору самих людей. Кому і яке місце буде відведене в цьому «новому світі»? Своїми думками з цього приводу з журналістом «7 днів» поділився Віктор Сидорович, який має свій самобутній філософський погляд як на життя, так і на всесвіт.

 Що ж насправді чекає людей у майбутньому? Що мала на увазі відома в наукових колах нейролінгвіст і експериментальний психолог, доктор філології та біології Тетяна Чернігівська, яка нещодавно в одному з інтерв’ю заявила: «Ми потрапили в зовсім інший світ. Він текучий, прозорий, нестабільний, надшвидкісний, гібридний. У ньому рухнуло все»? Вікторе Івановичу, яким, на вашу думку, має бути кінець світу, про який стільки мови?

– Кінець світу в тому вигляді, у якому його уявляють собі люди, тобто знищення на землі всього живого,– це фейк, іншими словами – неправда. Ніякого фізичного кінця світу не буде, він просто не передбачений програмою цього всесвіту. Більшість людей мають спотворене поняття про реальність, яка нас оточує. Наприклад, що таке світ у нашому розумінні? Або що означає таке одне з ключових понять в езотериці, як просвітлення? Це що – ходиш у темряві й світишся? Просвітлення настає тоді, коли людина наповнюється знаннями. Знання і є світлом. Чим більше у людини знань про цей світ, тим більше вона просвітлена. Тож кінець світу можна образно назвати настанням темряви неуцтва. Що це таке, можна уявити, дивлячись на гравюру Франциско Гойя «Сон розуму народжує чудовиськ».

– А як, до речі, розуміти християнське поняття «вознесіння», яке також ототожнюється з пізнанням?

– Вознесіння – не фізичне піднесення над землею, а образ. Це коли людина возноситься над цим світом і бачить, з чого він складається. Вона починає розуміти, чому він саме такий, а не інший. Врешті-решт, людина пізнає, який Божий замисел у цьому світі.

Отож, вознесіння – це коли ти піднімаєшся над площиною цього світу і дивишся на нього зверху. Бо, як казав один з найвизначніших фізиків XX століття, Альберт Ейнштейн: «Жодну проблему не можна розв’язати на тому ж рівні, на якому вона виникла». Відтак, треба піднятися на інший, вищий рівень, побачити проблему глобально й об’ємно, і лише тоді можна її розв’язати.

Узяти мураху. Коли вона біжить по плоскій поверхні, натикаючись на якусь глибу, бачить перед собою тільки нездоланну перешкоду – неабияку проблему. А коли б піднялася на глибу, то збагнула б, як їй оминути перешкоду і якою дорогою йти, щоб дістатися своєї мети. Те саме стосується й людини, її мислення. Тому коли кажуть про кінець світу, то мають на увазі втрату знання.

– Тобто описаного в Апокаліпсисі кінця світу з Армагеддоном не буде? 

– Кінця світу зі знищенням на землі всього живого, як дехто хибно трактує Одкровення Івана Богослова, не буде. До речі, Апокаліпсис (грец. αποκαλυψις ) перекладається як «відкриття», «одкровення». Йдеться про зняття якоїсь завіси. Це не смерть. «Апокаліпсис», разом з тим, складається з трьох слів: «Апоп» – це злий демон у релігії стародавнього Єгипту, втілення хаосу, одвічний ворог бога сонця Ра; «Калі» – індуїстська богиня вічної сили, часу і змін, смерті і знищення, зазвичай зображується темною та лютою; «псих» (грец. psyche) – душа. Відтак «Апокаліпсис» – це хаотичне руйнування душі. Що, зрештою, зараз і відбувається: люди перестають думати, їх покидає світло знань, вони стають по суті тим звіром, який позначений числом 666.

Про це в Апокаліпсисі прямим текстом каже Іван Богослов: «Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість». От і виходить, що люди перетворюються на звірів, які не здатні думати. Відтак справджується описане в Біблії пророцтво про прихід Спасителя: «І зберуться перед ним усі народи, і він відлучить їх одних від одних, як пастух відлучує овець від козлів». 

Таким чином, для одних апокаліпсис – це відкривання якоїсь завіси, за якою стелиться пряма дорога в Царство небесне. Для інших – руйнування душі і повна ліквідація. Це підтверджує й папа Римський Франциск, який в одній з приватних бесід, що потрапила в пресу, сказав, що пекла не існує. Коли в нього запитали, що ж тоді є, він відповів, що звідси (тобто з нашого світу) є лише два виходи: в рай (це місце, де Ра живе), або анігіляція – повне знищення.

Ніякого фізичного кінця світу не буде, він просто не передбачений програмою всесвіту. Його правильніше було б назвати настанням темряви неуцтва.

Ось цей апокаліпсис і спостерігається. Ніяких війн, які знищать людство, не буде. Частина людства знищить себе сама, інша виживе і буде розвиватися. Тому питання розвитку свідомості перетворюється на гамлетівське «бути чи не бути», тобто питання виживання.

– Тетяна Чернігівська запевняє, що нині людство живе в новій, відмінній від минулої, реальності. Що вона має на увазі?

– Аби відповісти на це запитання, треба спершу пояснити, що собою являє інформаційно-енергетичне середовище нашого світу. Наш світ – це, по суті, програма квантового біокомп’ютера. Езотерики стверджують: якщо людина буде розвиватися, то з нею станеться квантовий стрибок, вона набуде світлове тіло і перейде в нову реальність. Ні, вона не буде світитися, як лампочка, а буде наповнена знаннями.

При цьому ми можемо як піднятися на вищий рівень реальності, так і опуститися на нижчий. Тобто квантовий стрибок у кожного відбудеться по-своєму, відповідно до його потенціалу. Якщо, скажімо, для когось нинішня реальність – то справжня жахлива тюрма чи концтабір, то для інших – школа розвитку.

Тепер перейдемо до нової реальності, в якій ми живемо. Ви ж пам’ятаєте, як людей лякали кінцем світу, передбаченим календарем Майя на 2012 рік? Кінець справді настав у 2012 році, але не у вигляді фізичного знищення світу, а його оновлення, або комп’ютерною мовою – відбувся апгрейд. Це сталося непомітно для людей. Але з часом вони почали зауважувати, що стало щось не так, як було раніше. Одні злякалися, а інші знайшли в цьому трамплін для саморозвитку. Тому кожен отримує тут, у цьому житті, те, що він заслужив. Я завжди кажу (в це можете вірити чи не вірити), що наш світ – це своєрідний локальний ігровий майданчик, який наділений принципами чистилища, з двома дверима-варіантами. Тобто все залежить від вибору людини. А вибір, своєю чергою,– від системи роботи квантового комп’ютера (суперпозиції).

– Перепрошую, але як квантовий комп’ютер може вплинути на нашу реальність?

– Дуже просто. Ви ж пам’ятаєте, як у липні 2008 року з’явився створений в Європейському центрі ядерних досліджень (CERN) поблизу Женеви (Швейцарія) великий адронний колайдер – найбільший у світі прискорювач елементарних частинок, начебто для того, щоб виявити частинку Бога, або бозон Хіггса (елементарна частинка, квант поля Хіггса)? Так-от, все це байки для наївних. Бо бозон Хіггса (нехай і гіпотетично) був ним відкритий набагато раніше.

Насправді великий адронний колайдер – це потужний квантовий комп’ютер. І коли напередо­дні офіційної церемонії відкриття, 19 вересня з ним сталась аварія, відбулося своєрідне замикання в інформаційному середовищі нашого світу, через що змінилася реальність, у якій ми живемо. У цілому світ не змінився, але в деталях став не таким, як був раніше. Люди мають ті ж тіла, живуть у тих самих будинках, але інформаційний простір став іншим.

Ця зміна породила явище, яке називають «ефектом Мандели». Дехто все це осміює, втім дарма, бо воно існує насправді. Наприклад, у Біблії змінилися тексти. Не тому, що з’явилися нові видання. Проповідники зауважили, що в текстах затертих їхніми руками книг, які вони читали впродовж багатьох років, з’явилися нові слова і сучасні терміни. Змінилися слова у висловах героїв із популярних кінострічок. Усе це наводить на думку, що творці квантового комп’ютера ставили перед собою мету – потрапити у задзеркалля нашого світу, тобто в іншу реальність, і звідти качати ресурси.

До речі, і квантові комп’ютери – це не завтрашній день, а сьогоднішній. У Канаді є компанія D-Wave Systems, яка вже давно успішно займається розробкою та створенням квантових комп’ютерів. Одні з перших своїх потужних апаратів вони продали у Ватикан, Пентагон і Лондонський Сіті (англійською City of London). Це три центри, які правлять цим світом: Ватикан – містичний, Пентагон – військовий, а Лондонський Сіті – фінансовий. 

– Чим зумовлений такий інтерес світової еліти до квантового суперкомп’ютера?

– Просунуті, тобто передові електронні та цифрові, технології випереджають відомі нам, умовно кажучи, десь на тисячу років. Якщо в такому квантовому комп’ютері закласти інформацію про соціум і світ (чим, власне, й займаються трансгуманісти, намагаючись інформаційно про­дублювати всю реальність), то на будь-яке запитання (наприклад, як буде поводити себе людство через десять років?) він видасть абсолютно точний прогноз. Тому, знаючи наперед, як буде поводити себе соціум, можна легко нав’язувати людству будь-які ідеї, не переймаючись тим, що щось може статися не так. Нічого непередбачуваного не відбудеться.

Наприклад, ви хочете ввести 5G-інтернет (до речі, він дуже негативно впливає на людей). Закладаєте у квантовому суперкомп’ютері програму впровадження 5G-інтернету, і реальність починає мінятися. Причому непомітно для людей, тому немає ніяких протестів і демонстрацій.

Звідси висновок: людина, яка не розвиває своє мислення і світогляд, стає беззахисною. Вона перетворюється на байдужого, апатичного до всього біоробота, який живе за написаним для нього сценарієм.

Далі буде 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?