Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Дозвілля | Газета 7 Днів

News by categories

Дозвілля

Нині вже в 12-те Рівне прийматиме учасників фестивалю "ART JAZZ". За цей  час він встиг стати візитівкою Волині і навіть родзинкою культурно-мистецького життя нашого краю.

... Читати далі»

Фестиваль «Погорина. Урочище Чадорож-2019» на острові у Хотині Рівненського району зібрав у неділю охочих помандрувати в добу Київської Русі.

... Читати далі»

У Корці, на мальовничих берегах річки Корчик, минулої суботи традиційно вирувало унікальне свято народної творчості. Цього року фестиваль «Зелене Купало в літо упало» вперше проводили у статусі всеукраїнського.

... Читати далі»

Спробуйте на велосипеді проїхати "100 миль+" (160+ км) менше, ніж за 10 год!

... Читати далі»

 Етнографічний комплекс – музей-скансен "Городище Оствиця" – планують створити під городищем, неподалік Басівкутського озера, у Рівному.

 

... Читати далі»

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та за підтримки Міської мерії  з 21 по 26 червня група дітей Недільної школи Свято-Покровського собору з Рівного здійснила паломницьку поїздку до Константинополя.

... Читати далі»

Рівнян та гостей обласного центру запрошують змістовно провести наступний тиждень.  Управління культури і туризму підготувало для цього чимало культурно-мистецьких заходів. Тож з 15 по 21 липня обов’язково радять завітати до наступних закладів культури.

... Читати далі»

А саме в часи Київської Русі пропонують перенестися організатори історико-культурного фестивалю «Погорина. Урочище Чадорож-2019», відкриття якого відбудеться 13 липня у Хотині.

... Читати далі»

12-14 липня в місті Корець відбудеться Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Зелене Купало в літо упало».

... Читати далі»

11 липня о 12.00 в “Майстерні міста Рівного”, що по вулиці Лермонтова, 6 відбудеться презентація традиційного міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2019”.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?