Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Дозвілля | Газета 7 Днів

News by categories

Дозвілля

Фестиваль «Погорина. Урочище Чадорож-2019» на острові у Хотині Рівненського району зібрав у неділю охочих помандрувати в добу Київської Русі.

... Читати далі»

У Корці, на мальовничих берегах річки Корчик, минулої суботи традиційно вирувало унікальне свято народної творчості. Цього року фестиваль «Зелене Купало в літо упало» вперше проводили у статусі всеукраїнського.

... Читати далі»

Спробуйте на велосипеді проїхати "100 миль+" (160+ км) менше, ніж за 10 год!

... Читати далі»

 Етнографічний комплекс – музей-скансен "Городище Оствиця" – планують створити під городищем, неподалік Басівкутського озера, у Рівному.

 

... Читати далі»

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та за підтримки Міської мерії  з 21 по 26 червня група дітей Недільної школи Свято-Покровського собору з Рівного здійснила паломницьку поїздку до Константинополя.

... Читати далі»

Рівнян та гостей обласного центру запрошують змістовно провести наступний тиждень.  Управління культури і туризму підготувало для цього чимало культурно-мистецьких заходів. Тож з 15 по 21 липня обов’язково радять завітати до наступних закладів культури.

... Читати далі»

А саме в часи Київської Русі пропонують перенестися організатори історико-культурного фестивалю «Погорина. Урочище Чадорож-2019», відкриття якого відбудеться 13 липня у Хотині.

... Читати далі»

12-14 липня в місті Корець відбудеться Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Зелене Купало в літо упало».

... Читати далі»

11 липня о 12.00 в “Майстерні міста Рівного”, що по вулиці Лермонтова, 6 відбудеться презентація традиційного міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2019”.

... Читати далі»

Завтра, 11 липня, о 12.00 в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого  музею відбудеться відкриття виставки «Ми всі такі різні». Її організатори присвятили творчості талановитих рівненських художників.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?