Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2019
 

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

Перевантаженість міських вулиць, не пристосованих до великої кількості автомобілів, рано чи пізно може призвести до транспортного колапсу.

... Читати далі»

Усе спочатку: майданчик розчистили від чагарників.

... Читати далі»

Нові, підвищені тарифи на проїзд у міському електротранспорті затвердили сьогодні на засіданні Рівненського міськвиконкому. Вони почнуть діяти з 1 липня 2019 року.

... Читати далі»

Деякі з них невдовзі будуть реорганізовані, а окремі можуть взагалі зникнути з карти міста.

... Читати далі»

Нескінченні балачки, що вже кілька років точаться довкола приєднання до Рівного навколишніх сіл, нагадують популярне серед американських морських піхотинців прислів’я: «Всі хочуть у рай, але ніхто не хоче помирати». Адже більшість мешканців приміських населених пунктів залюбки користуються всіма благами Рівного, проте вперто не хочуть ставати городянами.

... Читати далі»

Будь-який мешканець міста зможе проконтро­лювати, на що витрачають бюджетні гроші у Рівному, скориставшись онлайн сервісом «Антикорупційна карта ремонтів».

... Читати далі»

Таке заохочення чекає на 300 ОСББ, які першими в Україні втілять заходи з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження.

... Читати далі»

У Рівному підсумували результати опалювального сезону.

... Читати далі»

Навіть важко уявити, який ажіотаж зчинився б нині довкола Муніципальної програми сталого розвитку, якби три роки тому депутати Рівнеради не затвердили Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017–2020 роки.

... Читати далі»

На будівництво спорткомплексу на Макарова цього року спрямують понад 100 мільйонів гривень.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?