Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Нині вже в 12-те Рівне прийматиме учасників фестивалю "ART JAZZ". За цей  час він встиг стати візитівкою Волині і навіть родзинкою культурно-мистецького життя нашого краю.

... Читати далі»

Для багатьох рівнян та гостей обласного центру свято однієї з найстаріших вулиць міста – Поштової, яка в неділю відсвяткувала свій черговий день народження, стало унікальною можливістю побувати в колишньому Рівному. Адже все було пронизане атмосферою давнини. 

... Читати далі»

Чемпіон світу з плавання Михайло Романчук, який родом з Рівного став обличчям національної спортивної кампанії "Моршинська Спорт".

... Читати далі»

Доброю традицією у рівненському драмтеатрі стало під завісу театрального сезону робити прем’єру запрошених режисерів.

... Читати далі»

Третій обласний етно-еко фестиваль  «Буща папороть 2019» відбудеться 6–7 липня у селі Буща, що на Здолбунівщині.

... Читати далі»

Фотовиставку «Від революції до Євроінтеграції» пропонують переглянути, аби ще раз відчути незабутні етапи української новітньої історії.

... Читати далі»

Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради до 10 серпня приймає пропозиції щодо претендентів на здобуття міської премії імені Василя Павлюка у галузі народного мистецтва.

... Читати далі»

Програма заходів, які допоможуть забути про сірі будні та поринути у світ мистецтва /24 – 30 червня/

... Читати далі»

Зберегти і примножити пісенно-музичний спадок Полісся. Таку мету в далекому 1979 році поставило Міністерство культури Української РСР перед фахівцями Рівненського державного інституту культури. Очолив новостворену кафедру народного хорового співу відомий на Рівненщині шанувальник народної пісні Василь Павлюк.

... Читати далі»

Клубне об’єднання «Алєкса спорт денс» постійно підтримує онкохворих дітей. Звітний концерт колективу став благодійною акцією: хворим дітям зібрали п’ять тисяч гривень.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?