Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2020
 

Політика | Газета 7 Днів

News by categories

Політика

Шановні гості та постійні користувачі сайту. 

 

... Читати далі»

Низька активність виборців та рекордні результати пропрезидентської партії – саме так можна коротко описати результати позачергових виборів до Верховної Ради, що відбулися 21 липня. Дані з п’яти виборчих округів Рівненщини збігаються із загальноукраїнськими тенденціями. Більшість тих, хто прийшов на дільниці, підтримали «Слугу народу» і мажоритарників, висунутих цією політсилою.

... Читати далі»

Станом на 11 годину 23 липня Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів з трьох ТВО Рівненщини, ще на двох округах - №№ 153 і 156 опрацьовано понад 95% протоколів. Більшість із тих, хто прийшов на дільниці 21 липня, підтримали ПП «Слуга народу» та мажоритарників, висунутих цією політсилою. Лиш у одному мажоритарному окрузі переміг кандидат-самовисуванець.

... Читати далі»

Центральна виборча комісія опрацювала усі протоколи з виборчого округу №152 (м. Рівне) на дочасних виборах до Верховної ради України. У нашому місті участь у виборах взяло лише 79,5 тисяч містян (49,5%) із понад 160 тисяч внесених до списків виборців. Більшість рівнян підтримало пропрезидентську партію та її представника-мажоритарника.

... Читати далі»

Із завершенням президентських перегонів і офіційним проголошенням їхнього переможця політичні пристрасті в Україні аж ніяк не згасли. В суспільстві активно обговорюється питання ймовірних дострокових парламентських виборів, які начебто хоче ініціювати новообраний глава держави Володимир Зеленський. Масла до вогню підлило його публічне звернення до народних депутатів, у якому гарант вимагає не зволікати і призначити дату своєї інавгурації на 19 травня цього року.

... Читати далі»

Урізану на годину, її багато хто з нас проведе в роздумах про доленосний для нашої країни вибір Президента, а отже майбутнього України. Тим паче що «проти всіх» кандидатів проголосувати не вийде. Зате ненавмисне зіпсований бюлетень виборці матимуть можливість замінити.

... Читати далі»

У неділю, 31 березня, в Україні, в тому числі й на Рівненщині, відбуватимуться чергові вибори Президента. Тож розповідаємо про те, що варто знати виборцю, який прийде на свою виборчу дільницю в день голосування.

... Читати далі»

Раніше, за часів Сталіна, у Радянському Союзі багато невинних людей було знищено, бо в анонімних скаргах і доносах їх оббріхували моральні потвори й шахраї. Але потім останні також опинялися там, де були їхні жертви – на довгі роки і без права переписки. Україна поки що не може позбавити психічно хворих у задоволенні писати скарги на сусіда. Бо не вистачає грошей на медицину. Але з шахраями боротися цілком можливо.

... Читати далі»

 

Рівняни поспілкуються з Юлією Тимошенко

Сьогодні, 14 листопада, до Рівного завітала лідерка ВО «Батьківщина», народний депутат України Юлія Тимошенко.

... Читати далі»

 

15 листопада 2018 року о 14-30 год., в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (Голова постійної комісії О. Карпяк).

... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?