Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2019
 

Право | Газета 7 Днів

News by categories

Право

 Нинішні випускники  Рівненського інституту Київського університету права НАН України у День молоді отримали  дипломи державного зразка. 

... Читати далі»

До редакції газети «7 днів» звернулися мешканці двох багатоповерхівок, які на вхідних дверях своїх під’їздів виявили повістки для своїх сусідів – хлопців призовного віку.

... Читати далі»

Нові правила взаємодії з орендарями міської землі, які мають на ній нерухомість, затвердили на сесії Рівнеради. Вони регулюватимуть право оренди ділянок і стосуватимуться як тих, хто продає свої приміщення, так і їхніх нових власників.

... Читати далі»

Касаційний господарський суд у Києві 23 квітня остаточно вирішив долю недобудованого садочка на вулиці Євгена Коновальця в Рівному.

... Читати далі»

Минув лише тиждень від початку місячника добровільної здачі зброї, а до Рівненського відділу поліції вже принесли 16 її одиниць.

... Читати далі»

Понад 250 звернень отримали за півроку своєї роботи сімейні радники на Рівненщині. Більшість із них стосувалися насильства в родинах. Такі дані були озвучені на нещодавній прес-конференції.

... Читати далі»

Первинну правову допомогу в Українці можуть безкоштовно отримати всі громадяни незалежно від рівня доходів і соціального статусу, в тому числі особи з тяжкою інвалідністю.

... Читати далі»

У Рівному тривають пристрасті навколо зведення торгово-розважального центру на вулиці Чорновола.

... Читати далі»

Депутати шукають гроші на садок, а МЕГУ знову подав до суду.

... Читати далі»

У чергових матчах вищої ліги підопічні Марини Максимчук гостювали у місті Лева, де грали з місцевою «Політехнікою». І в обох матчах не залишили студенткам жодних шансів.

... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?