Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2019
 

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Напередодні свята медичних працівників ми завітали в один з найбільших центрів первинної медико-санітарної допомоги міста – «Ювілейний».

... Читати далі»

І це лише завдяки ангіографу, придбаному для центральної міської лікарні.

... Читати далі»

Незвично, але просто і доступно про головне.

... Читати далі»

Кожен третій українець має проблеми з підвищеним тиском, через це Україна належить до держав із високим серцево-судинним ризиком – так говорить медична статистика. Причому такі дані актуальні не лише для пенсіонерів. Нині підвищений тиск і супутні діагнози досить часто є у молодих людей і навіть підлітків. Як же можна змінити ситуацію?

... Читати далі»

З огляду на непросту епідемічну ситуацію в області та Україні вважаю катастрофічним стан інфекційного відділення Рівненської центральної міської лікарні, яке обслуговує мешканців усієї області.

... Читати далі»

Не секрет, що діти, які часто хворіють, є чи не в кожній родині. Імунна система ще не сформована, і маленькі організми не можуть повноцінно протистояти вірусам та бактеріям, яких чимало довкола.

... Читати далі»

Прихильники здорового способу життя у Всесвітній день без тютюну  (31 травня) пропонують рівнянам долучитись до масового заходу-йоги «Дихай вільно у світі без тютюну».

... Читати далі»

За тиждень-другий переїдуть до нових кабінетів педіатри з колишньої дитячої поліклініки № 1, що на вулиці Чорновола.

... Читати далі»

Для її проходження учасники АТО й ООС, а також постраждалі активісти Революції гідності мусять подати необхідні документи.

 

... Читати далі»

Для України притаманне передчасне старіння населення.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?