Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2019
 

Життя | Газета 7 Днів

News by categories

Життя

Незвичний ручний пристрій для обробітку грунту в Рівненському відділенні Малої академії наук змайстрували і запатентували ще шість років тому. Але роботи над його удосконаленням не припиняють. 

... Читати далі»

Немає нічого поганого, що б не обернулося на добро. Цю приказку прибиральниця однієї з міських державних установ Рівного згадує щоразу, коли їй біля свого офісу доводиться зачищати порослі травою і бур’янами шви між елементами бруківки. 

... Читати далі»

Рівне, на щастя, живе без соціальних збурень. У нас немає пікетів освітян, протестів медиків, бунтів тролейбусників. Водночас, ми маємо як досягнення, якими по праву пишаємося, так і проблеми, які намагаємося неодмінно вирішити. Про здобутки і негаразди відверто у переддень дня народження Рівного розповів міський голова Володимир ХОМКО.

... Читати далі»

Мебелевий інтернет-магазин «МебШоп» має репутацію постачальника якісних, стильних та недорогих меблів. У процесі свого функціонування структура прискіпливо вивчає вітчизняний ринок та формує у відповідності до попиту асортимен меблів, який пропонує.

 

... Читати далі»

Більш як пів сотні новеньких сміттєвих контейнерів КАТП 1728 невдовзі встановить у місті, передусім у центральній його частині.

... Читати далі»

Безпечну та корисну воду у природних джерелах на Рівненщині упродовж кількох тижнів шукали медики з обласного лабораторного центру, а також науковці-практики з НДЦ екології людини та громадського здоров’я і кафедри громадського здоров’я НУ «Острозька академія».

... Читати далі»

Про незвичайну пригоду, в яку минулого тижня потрапила діловод психологічної служби військової частини 3002 Західного ОТО Нацгвардії України Юлію Сухан, колеги по службі довідалися випадково. 

... Читати далі»

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості бібліотекар Антоніна Лисенко ініціює різноманітні виставки професійної літератури та робіт слухачів різних професій. Найчастішими учасниками виставок є майбутні кравці та закрійники. 

... Читати далі»

Для безперебійного руху тролейбусів на маршрутах місті та згідно графіка проведення планово-попереджувальних ремонтів на контактній мережі з 14 липня 2019 року рух "нічного" тролейбуса буде тимчасово призупинено. 

... Читати далі»

На Рівненщині вживають заходи з приводу поширення американського білого метелика. 

... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?