Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

В Україні | Газета 7 Днів

News by categories

В Україні

Їдеш – плати, не платиш – ходи пішки. Схоже, за таким принципом невдовзі діятимуть зі своїми боржниками надавачі комунальних послуг. Законодавець змінив правила гри в цій сфері з 1 травня цього року. Тепер на комунальні борги щомісяця капатиме пеня, відключення боржників теж узаконили.

... Читати далі»

Цьогоріч минає 75 років з часу бою Української повстанської армії під Гурбами. Вшанування вперше пройде на державному рівні. Вже традиційно меморіальні заходи відбудуться на третій день Великодня. 

 

... Читати далі»

З початку року в пологових будинках Рівного народилося троє діток, не потрібних своїм батькам.Ані дев’ятимісячна вагітність, ані власне пологи не розбурхали в жінках-зозулях материнського інстинкту. Тож, народивши, вони спокійно пішли собі геть, залишивши своїх малюків на персонал лікарень. 

... Читати далі»

Військові Рівненщини стверджують, що соцмережами «гуляє» фейк. Фейсбук та Інстаграм поширюють новину, що відлякуєвиборців, мовляв, на кожній виборчій дільниці буде представник з військового комісаріату, щоб виявити осіб, які уникають призову і вручити їм повістку

... Читати далі»

Надзвичайно зворушливі та чуттєві вірші від рівненських школярів здобули перемогу у творчому конкурсі до 5 річниці створення Національної гвардії України.

... Читати далі»

Рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії і підлягають оплаті в повному обсязі. 

... Читати далі»

За даними головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, з 1 березня цього року пенсію автоматично проіндексували для понад 50 тисяч рівнян. 

... Читати далі»

Рівненський район може стати першим на Рівненщині, де буде збудовано крематорій.

... Читати далі»

Новий електронний сервіс, який дозволяє отримати спочатку індивідуальну консультацію, а потім - особисті повідомлення про стан оформлення замовленого документа.

... Читати далі»

Президент Петро Порошенко повідомив про рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовців, які знаходяться на передовій

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?