Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Це моє місто | Газета 7 Днів

Rivne by categories

Це моє місто

Відкриття після закриттяДошкільний заклад «Барвінок» – наймолодший серед усіх своїх «братів» садочків. Хоча споруда, де він розташовується, бере початок у 1937 році. Точних даних про створення дитсадка нині вже немає. А все тому, що у 90-х, коли критично знизилася народжуваність, у Рівному один за одним зачинялися бага... Читати далі»
Наступного року йому виповниться двадцять, заклад перспективний і модний.... Читати далі»
Першим спеціалізованим закладом для маленьких пацієнтів у нашому місті була саме ця Рівненська міська дитяча лікарня, заснована понад 60 років тому. Нині заклад розвинувся у потужний багатопрофільний центр із новим сучасним обладнанням та професійним штатом. ... Читати далі»
Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центру імені Віктора Поліщука виповнилося 25 років. Центр урочисто відкрили 2 листопада 1991 року в реконструйованому під медичний заклад дев'ятиповерховому корпусі на вулиці 16 Липня, 36. Раніше в цій будівлі працювали профспілкові курси.Пацієнти вважають цен... Читати далі»
Зелене серце нашого міста – парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка в останні два роки помітно оновився. Колишній князівський парк повертає собі колишню славу. Раніше хронічне недофінансування і недбале керівництво призвели до його занепаду. Втім, два роки тому навесні парк отримав друге дихання і шанс ст... Читати далі»
Більшість сучасних батьків розуміє, що важливо, аби у дитини були міцні і здорові зуби. А для цього треба, щоб із самого дитинства малюк не відчував страху перед стоматологом і стоматологічним кріслом. Саме тому в Рівненські міській дитячій стоматологічній поліклініці великого значення надають створенню контакту між лі... Читати далі»
Дитячий садок «Пролісок» розташований у самому серці міста, але на тихій, затишній вулиці Литовській, віддалік міського шуму. Тут тільки чути веселий гомін дітвори.  ... Читати далі»
Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний”» бере початок із жовтня 2013 року. Насправді ж його історія набагато довша, бо він є правонаступником поліклініки № 3 Рівненської міської ради, що стала до ладу в лютому 1987 року.... Читати далі»
Навчально-виховний комплекс № 1 – єдиний у Рівному навчальний заклад, що об’єднує дві ланки освіти: дошкільну та початкову. У минулому це дитячий садок № 1 «Ромашка», який побудували на колишній вулиці Кузнєцова, а тепер Княгині Ольги, 25, ще у 1966 році. Нині тут навчається 326 дітей: 200 дошкільнят і 126 школяриків.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?