Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Рівне і Рівняни | Газета 7 Днів

Rivne by categories

Рівне і Рівняни

Вона красуня і справжня жінка, зіткана з протиріч, які природно становлять її сутність. Кокетка і турботлива мама, чуйна подруга й уважна співрозмовниця. Вона легко пірнає у вир споминів чи, окрилена мріями, злітає на вершини театрального бомонду. Професійно володіє голосом, при цьому ноти, як і фізика, для неї залишил... Читати далі»
Зате полюбляє окунутися в неповторну атмосферу пивбару.... Читати далі»
Як воно, бути мамою титулованої красуні?... Читати далі»
Квіти від Квіти
19.04.2019 14:28
Вісімнадцятирічна власниця магазину, яка бачить себе у флористиці, віддається улюбленій справі, бува, по 24 години на добу.... Читати далі»
Перший півмарафонський забіг дворічної давнини вмить перетворив відомого рівненського нотаріуса і депутата міської ради Олександра Чубая на справжню зірку соціальних мереж та місцевих інтернет-видань. Адже тоді він зумів подолати 21-кілометрову відстань за доволі хороший навіть для досвідченого спортсмена час. Це прито... Читати далі»
Знайомтесь: Людмила ОСТРОВСЬКА, вона – сомельє.... Читати далі»
Усе почалося близько двадцяти років тому, коли відома в мистецьких колах диригент, хормейстер, викладач Магдалина Ліщинська створила вокальний ансамбль при рівненському костелі святих апостолів Петра і Павла.... Читати далі»
Книги, автори, магазини, реалізація, презентації, плани і звіти – усе це упродовж багатьох років було життям Юлії ХАЖАНЕЦЬ. ... Читати далі»
Як улюблений напій став бізнесом і цілою філософією... Читати далі»
Вона належить до митців, якими захоплюються і яких критикують. Це та особистість, яка нікого не залишає байдужим. Цьому сприяє її авангардизм і активна громадська позиція. Мова про Ірину БАКОВЕЦЬКУ-РАЧКОВСЬКУ, яка нещодавно, як ми повідомляли, стала лауреаткою міської літературної премії імені Уласа Самчука.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?