Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2020
 

Голос народу | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Голос народу

Любий громадянин України може  створити власний недержавний пенсійний фонд за допомогою провідних європейських компаній, які на даний час працюють в Україні, як дочірні підприємства. Виходячи з цих фактів, ми пропонуємо всім, хто зараз є молодим, тим хто ще працює, отримати можливість створити особистий пожиттєвий... Читати далі»
Незважаючи на довготривалі дискусії та прогнози, 8 березня в Україні досі залишається офіційним вихідним. Але, виявляється, рівняни неоднозначно ставляться до Міжнародного жіночого дня. ... Читати далі»
Газету «7 днів» я постійно передплачую. А оце вирішила й написати. Бо прочитала публікацію «В час пік у тролейбусі хай платять і пільговики», і зачепила вона мене за живе. Так ось, дорога її авторко, Маріє Семенчук, звертаюсь до Вас особисто. Намагатимусь зробити це делікатно, аби Вас не образити, але скажу на вашу цю ... Читати далі»
Багато говорять про монети-взацію для пільгових пасажирів. Але коли вже вона буде? Мені 55 років, ще працюю, щоранку доїжджаю на роботу тролейбусом. І кожного дня потрапляю в одну й ту ж халепу: з 8 до 9-ї ранку в тролейбус не вштовхнутися, особливо в районі 12-ї школи. ... Читати далі»
Так помилково вважає дехто з опитаних рівнянМи запитали в рівнян, що вони знають про дифтерію і чи вважають, що від цієї хвороби потрібно вакцинуватися. На жаль, виявилося, що чимало мешканців міста, незважаючи на вік та освіту, плутають дифтерію з дизентерією.... Читати далі»
Ми запитали в рівнян, як вони ставляться до того, що вже невдовзі доведеться платити за проїзд у громадському транспорті більшу ціну та якою вона, на їхню думку, має бути.... Читати далі»
З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.При цьому нова ID-картка використовується в Україні нарівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року), що видавався громадянам раніше. Однак не слід ... Читати далі»
А от у будень відмовитися від машини майже неможливоВідмовитись від шкідливих для атмосфери автомобілів та пересісти на велосипеди, громадський транспорт, а ще краще – пройтися пішки. До цього українців закликають у Всесвітній день без автомобілів, який відзначають щороку 22 вересня. Ми запитали у рівнян, чи готов... Читати далі»
Рідне місто, як і кохану людину, люблять лише за те, що воно є. Звісно, єдине найкраще і неповторне! І все ж редакція вирішила запитати рівнян, що вони думають про своє місто. Які, на їхню думку, найпомітніші плюси і мінуси Рівного. Що з цього вийшло, читайте нижче.... Читати далі»
Календарне літо вже добігає до кінця, а температура на термометрі тільки росте. У спекотну погоду лікарі рекомендують правильно підбирати одяг, носити головні убори, не нехтувати водними процедурами, які допоможуть впоратися зі спекою. В рамках традиційного проекту «Голос народу» ми запитали у рівнян та гостей міста, я... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?