Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Здавалося б, скільки людині треба, щоб почувати себе щасливою. Як виявилося під час опитування відомих рівнян про їхні звички, які поліпшують їхнє життя, небагато. Зрештою, судіть самі.... Читати далі»
Крок вперед чи два кроки назад?... Читати далі»
Ноги – своєрідна помпа, яка допомагає серцю. Так вважає Володимир Сидорня зі Здолбунова, фактично все життя якого – це суцільний експеримент над собою та своїм організмом.... Читати далі»
Звички: вони формують характер і поліпшують життя.... Читати далі»
Юлія КРЕТ, акторка Рівненського академічного українського музично-драматичного театру:... Читати далі»
Те, що ситуація з ліфтами, строк експлуатації яких наближається до завершення, набуває у Рівному критичного характеру, свідчать неодноразові погрози щодо їхнього відключення. Чи справді з вертикальним транспортом у місті все настільки серйозно, наш журналіст поцікавився у директора управлінської компанії «РівнеДімСерві... Читати далі»
Здавалося б, скільки людині треба, щоб почувати себе щасливою. Як виявилося під час опитування відомих рівнян про звички, які поліпшують їхнє життя, небагато. Зрештою, судіть самі. ... Читати далі»
Сучасний світ переходить в іншу реальність. Хто і яке місце в ній займе, залежить від вибору самих людей. Кому і яке місце буде відведене в цьому «новому світі»? Своїми думками з цього приводу з журналістом «7 днів» поділився Віктор Сидорович, який має свій самобутній філософський погляд як на життя, так і на... Читати далі»
Щойно настає весна, чимало людей «зненацька» виявляють, що за зиму набрали зайві кілограми. Відтак з неабиякими труднощами втискають свої округлені фігури в улюблену одежину. Отож, наче схаменувшись після затяжної сплячки, панічно кидаються хто як «спалювати» зайві кілограми. Порадами про те, як постійно підтримувати х... Читати далі»
Крайнощі завжди призводять до негативних наслідків. Скажімо, проблема зайвої ваги турбує не лише юних дівчат, які мріють стати моделями, бо ожиріння – серйозне захворювання. Проте медики вже відкрито кажуть, що й дуже худі фігури моделей на подіумі – зовсім не еталон краси, а тим більше не показник доброго здоров’я. Ду... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?