Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2021
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Ваша донечка чи син підростають. Ще вчора вони були чемними і слухняними, а сьогодні вже перестають дослухатися до вашої думки, більше не питають дозволу, у них з’являються нові інтереси й нові друзі, які вам зовсім не подобаються. На ваші спроби щось розпитати, пояснити чи заборонити все частіше чуєте: «Ти нічого не р... Читати далі»
Звички: вони формують характер і поліпшують життя... Читати далі»
Здавалося б, скільки людині треба, щоб почувати себе щасливою. Як виявилося під час опитування відомих рівнян про їхні звички, які поліпшують їхнє життя, небагато. Зрештою, судіть самі.... Читати далі»
Крок вперед чи два кроки назад?... Читати далі»
Ноги – своєрідна помпа, яка допомагає серцю. Так вважає Володимир Сидорня зі Здолбунова, фактично все життя якого – це суцільний експеримент над собою та своїм організмом.... Читати далі»
Звички: вони формують характер і поліпшують життя.... Читати далі»
Юлія КРЕТ, акторка Рівненського академічного українського музично-драматичного театру:... Читати далі»
Те, що ситуація з ліфтами, строк експлуатації яких наближається до завершення, набуває у Рівному критичного характеру, свідчать неодноразові погрози щодо їхнього відключення. Чи справді з вертикальним транспортом у місті все настільки серйозно, наш журналіст поцікавився у директора управлінської компанії «РівнеДімСерві... Читати далі»
Здавалося б, скільки людині треба, щоб почувати себе щасливою. Як виявилося під час опитування відомих рівнян про звички, які поліпшують їхнє життя, небагато. Зрештою, судіть самі. ... Читати далі»
Сучасний світ переходить в іншу реальність. Хто і яке місце в ній займе, залежить від вибору самих людей. Кому і яке місце буде відведене в цьому «новому світі»? Своїми думками з цього приводу з журналістом «7 днів» поділився Віктор Сидорович, який має свій самобутній філософський погляд як на життя, так і на... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?