Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Чому споживачі колишнього обленерго повинні писати заяви на перерахування коштів (якщо була переплата) на РОЕК? Хіба це не можна зробити автоматично? Інна Брикса... Читати далі»
Таке право вибору для санаторно-курортного оздоровлення мають учасники АТО і ООС та постраждалі учасники Революції Гідності.... Читати далі»
Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому надає роз’яснення щодо розрахунку підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг невикористаних сум житлових субсидій та повернення їх до бюджету.... Читати далі»
Відтепер механізм забезпечення заходів реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу працюватиме за принципом «гроші ходять за пацієнтом». Він дозволить підвищити якість надання реабілітаційних послуг та забезпечить їхню адресність і прозорість.... Читати далі»
Пільги на житлово-комунальні послуги відновлено. Але не всім. Тим 2269 пільговикам, яким після закінчення строку отримання житлової субсидії на опалювальний сезон не призначено житлову субсидію, з 1 травня автоматично відновлено пільги на житлово-комунальні послуги.... Читати далі»
Корисною для життя і здоров’я інформацією поділився на своїй сторінці в соцмережі рівненський біолог і мандрівник, кандидат педагогічних наук Ростислав Шикула:... Читати далі»
Чому не прийнялася форзиція?... Читати далі»
Щороку в мене щедро родить морква. Вона сходить скоро, гарна на вигляд, смачна і швидше дозріває. Для цього я застосовую прості агротехнічні заходи.... Читати далі»
Комар укусив. Яка дрібниця! Та саме з цієї дрібниці можуть початися великі неприємності.... Читати далі»
Не впадайте в крайнощі, радить фахівець.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?