Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2021
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

При цьому споживач самостійно обирає, яку послугу і на яких умовах він хоче отримувати.... Читати далі»
Чи включається площа балкона до загальної площі квартири або нежитлового приміщення? Надія ПРИШЛЯК... Читати далі»
Щоб взяти участь у муніципалці чи програмі термомодернізації, ОСББ мають пройти поетапний шлях підготовки. Тому не варто відкладати його у довгий ящик.... Читати далі»
Співвласники відповідають за весь будинок, а не тільки за те, що робиться на їхніх приватних квадратних метрах. ... Читати далі»
Як свідчать непоодинокі звернення до редакції наших читачів, отримати спадщину зовсім не так просто, як може здатися людині, котра ніколи не мала з цим діла. Адже порядок вступу в спадщину строго регламентований, і якщо спадкоємець не знає якихось його нюансів і, відповідно, порушує встановлений законом «хід подій», це... Читати далі»
Поради від рівненського бізнесмена, а заодно агронома за фахом, квітникаря і селекціонера-любителя Анатолія СИДОРУКА: ... Читати далі»
Поради щодо вирощування і селекції квітів дає Рівненський бізнесмен, а заодно агроном за фахом, квітникар і селекціонер-любитель Анатолій СИДОРУК:... Читати далі»
Як без «хімії» вберегти капусту від попелиці, а помідори від передчасного почорніння ... Читати далі»
Показники лічильника я завжди передаю ввчасно. Але якщо мені треба буде на довший час поїхати з міста, ніхто не зможе передати їх без мене. А прогнозовані показники пишуть у платіжках такі, що утворюються великі борги. Я вас прошу: дізнайтеся, будь ласка, на основі якого закону споживач зобов’язаний передавати показник... Читати далі»
У новій рубриці «Лікнеп» ми будемо розповідати про те, що повинен знати кожен член об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Сьогодні розглянемо питання: хто і як має контролювати діяльність ОСББ? Водночас детально опишемо, як готується кошторис доходів та витрат об’єднання співвласників багатоквартирного буд... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?