Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2020
 

Вечірня | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Вечірня

Із владикою цього разу ми говорили про тему, що у всіх на вустах: бути чи не бути об’єднанню православ’я в Україні? Українці нині настільки розділені – на багатих і бідних, на лівих і правих, на тих, що живуть на підконтрольній і непідконтрольній території. І ще за багатьма ознаками ми розділені, не миримося, не знаход... Читати далі»
Впускати їх чи ні? І куди вони насправді стукають – у двері чи в душі? Саме з питання про місіонерів різних протестантських церков, а особливо Свідків Єгови, які постійно ходять по оселях рівнян та настирливо стукають у їхні двері, розпочалась наша нинішня розмова з архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном... Читати далі»
Якраз у такі довгі зимові вечори та ще в очікуванні свята до голови приходять небуденні думки та хочеться вирішувати нестандартні питання. Ті, які ідуть не від тіла, а від душі. Отаких питань у пошті нашої редакції назбиралася добра купка, то ми й пішли з ними до архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона – пості... Читати далі»
Новий рік – не наше свято, Дід Мороз – не наш герой. Ось таке стверджують нині деякі люди, які ревно відстоюють народні традиції та кажуть, що ялинка нав’язана нам «совєтами». Що думає з цього приводу церква, яка, до речі, також встановлює ялинки у храмах? Ми запитали про це в архієпископа Рівненського і Остр... Читати далі»
У нашій редакційній пошті останнім часом назбиралося чимало запитань читачів газети, які стосуються духовного життя і церковних канонів. Відповісти на найбільш поширені з них ми попросили настоятеля храму Всіх Волинських святих протоієрея Михайла ЖАРОВСЬКОГО.... Читати далі»
Освітяни Рівного зібрались у школі «Центр Надії» на колегію, аби обговорити тему формування духовно-моральних цінностей особистості через впровадження виховних моделей нової української школи.... Читати далі»
Сьогоднішня наша розмова з владикою Іларіоном – архієпископом Рівненським і Острозьким УПЦ (КП), стосується не так віри, як політики. А все тому, що такі запитання адресували до владики наші читачі. Їх можна зрозуміти. Не знаходячи відповіді на болючі питання у політиків чи влади, люди шукають їх у церкві.... Читати далі»
Сьогодні – чистий четвер, до Великодня залишилось усього три дні, то ми всі вже в думках і турботах про близьке свято. Про це свідчить і редакційна пошта, в якій багато запитань про Великдень. Пропонуємо увазі наших читачів відповіді на ці питання, які ми переадресували настоятелю храму Всіх Волинських святих протоієре... Читати далі»
Зі Стрітенням Господнім, яке ми відзначаємо 15 лютого, пов’язана низка давніх традицій. Так, у народі кажуть, що в цей день зима зустрічається з весною і спостерігають за погодою. На Стрітення в усіх храмах святять воду та свічки. Вважається, що стрітенська вода, як і йорданська, має цілющі властивості, свічка захищає ... Читати далі»
У розмові з владикою Іларіоном про виховання дітей і вплив на цю справу церкви ми торкнулися болючої теми подвійних стандартів. Адже давно доведено, що дитина робить висновки не так зі слів, як із вчинків дорослих. Вона бере приклад не з їхнього моралізування, а з їхнього діяння. Тим часом у нашому сучасному суспільств... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?