Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2019
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Напередодні свята медичних працівників ми завітали в один з найбільших центрів первинної медико-санітарної допомоги міста – «Ювілейний».

... Читати далі»

Перевантаженість міських вулиць, не пристосованих до великої кількості автомобілів, рано чи пізно може призвести до транспортного колапсу.

... Читати далі»

У ніч з 19 на 20 червня  буде відновлено рух «нічного  тролейбуса» за маршрутом №3 «Мототрек - Залізничний вокзал». Про це повідомило КП "Рівнеелектроавтотранс" на своєму офіційному сайті. 

... Читати далі»

В ізоляторі тимчасового тримання перебуває 23-річний рівнянин, причетний до вчиненого 18 червня розбою в обласному центрі. Відносно його спільника розшукові заходи тривають.

... Читати далі»

Рівненський депутат Олександр Курсик вимагає забрати отрутохімікати з Тинного. Мешканці цього району б’ють на сполох через можливу техногенну катастрофу і просять прибрати з їхньої території контейнери з отрутохімікатами.

... Читати далі»

Роблять добру справу та пропагують свій ВУЗ.

... Читати далі»

Повідомлення про замінування у Рівному кваліфіковані як терористичний акт: перевірено 15 об’єктів, евакуйовано майже 1300 осіб.

... Читати далі»

У Костопільському навчальному відділенні безробітні, які обрали навчання за професією «Кравець», відмінно склали державну кваліфікаційну атестацію (ДКА).

... Читати далі»

На свято Трійці під час ранкового богослужіння у Свято-Воскресенському соборі отець Василь Рудніцький вручив нагороду Олександрові Курсику.

... Читати далі»

Зробити добре всім чи хоча б більшості – саме таким був лейтмотив сесійного засідання Рівнеради, що відбулося 13 червня. Ключовим питанням цього дня був розподіл більш як 38 мільйонів гривень. перевиконання бюджету міста за 5 місяців цього троку.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?