Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

1 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2016 | Газета 7 Днів

1 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2016

27.01.2016 17:17
Переглядів:225
Зареєструватись до обов’язкового тестування учасники зможуть до 4 березня. Повідомила прес-секретар управління освіти і науки Людмила Деркач

Цьогорічні випускники, реєструватимуться у своїх навчальних закладах, а випускники попередніх років реєструватимуться самостійно або у створених в області пунктах реєстрації. Вони діятимуть у чотирьох навчальних закладах – в РДГУ, НУВГП, НУ «Острозька академія» та в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Цього року охочі скласти тестування обиратимуть не більше 4 предметів із 12 запропонованих. Освітяни зазначають, що ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, котрі мають намір навчатись цього річ у вишах країни. 

Аби перевірити свої знання з частини предметів, які заплановані під час основної сесії ЗНО, абітурієнти можуть пройти пробне тестування на яке можна зареєструватись ще до 30 січня. Пробне тестування відбуватиметься 2 квітня – з української мови та літератури, 9 квітня – з решти   предметів (історії України, математики, іноземних мов, географії, фізики, хімії, біології, російської мови). 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?