Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Британські інструктори вчать наших військових воювати | Газета 7 Днів

Британські інструктори вчать наших військових воювати

22.01.2016 17:17
Переглядів:314
На Рівненському загальновійськову полігоні розпочато курс підготовки піхотних підрозділів Збройних Сил України за стандартами НАТО. Українським військовослужбовцям свій досвід передають досвідчені інструктори з Великобританії. Про це повідомили у регіональному медіа-центрі МО України.

Протягом двох тижнів, з бійцями, які вже мають досвід виконання завдань у зоні проведення АТО, інструктори відпрацьовуватимуть техніку ведення бою у місті та в умовах пересіченої місцевості, здійснюватимуть патрулювання, охоронятимуть та оборонятимуть важливі об’єкти, протидіятимуть диверсійно-розвідувальним групам тощо.

Як зазначив командир батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Захід» підполковник Іван Павлюк, який є керівником курсу підготовки визначених підрозділів, досвід підготовки наших військовослужбовців за участю іноземних інструкторів для нас є новим.

– Я впевнений, що протягом занять у польових умовах ми піднімемося ще на одну сходинку вище в питанні професійного зростання. Щодо наших британських колег, то вони теж отримають український досвід виконання бойових завдань у зоні проведення АТО, який для них є теж унікальним,– наголосив Іван Павлюк.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?