Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Бюджет Рівного мусить осилити нові видатки | Газета 7 Днів

Бюджет Рівного мусить осилити нові видатки

12.01.2016 09:57
Переглядів:278
Держава таки скинула із себе турботу про відшкодування проїзду пільговиків у транспорті, хоча пільги при цьому не відмінила. У зв’язку з цим міському бюджету доведеться знайти кошти на дотацію для КП «Рівнеелектроавтотранс». Торік на дотацію проїзду пільговиків цьому підприємству з держбюджету було передбачено 18 мільйонів гривень, а насправді тролейбусники отримали тільки 15,6 мільйона, через що й завершили рік зі збитками, повідомив начальник фінансового управління міськвиконкому Віктор Шульга на засіданні бюджетної комісії Рівнеради.

Як вирішиться питання з відшкодуванням проїзду пільговикам, нині доводиться тільки гадати. При цьому інформацію міським фінансистам доводиться черпати з інтернету. Віктор Шульга зачитав заяву міністра соцполітики Павлі Розенка про те, що питання про відшкодування проїзду пільговиків має вирішитись за кілька місяців.

shulga_budjet_2016

 

Тим часом міська рада, аби підтримати тролейбусне підприємство, заклала до проекту цьогорічного бюджету 1 мільйон 713 гривень на відшкодування пільгових поїздок у тролейбусах учнів і студентів Рівного. Також в очікуванні пільгових субвенцій держави пропонується поки що передбачити 3,6 мільйона гривень на компенсацію перевезень тих категорій пільговиків, яких держава просто кинула.

Ще одна додаткова стаття витрат з міського бюджету – профтехосвіта. На її утримання передбачається потратити в цьому році 50 мільйонів гривень. Крім того на дошкільну і загальну освіту витрати передбачаються на 35 мільйонів вищі, ніж торік, та на галузь охорони здоровя плюс 40 мільйонів. Неважко підрахувати, що тільки ці три статті витрат потягнуть додатково 125 мільйонів гривень. Тим часом з джерелами наповнення міського бюджету не все до кінця ясно. Зокрема, досі незрозуміла доля податку на акциз: кому він дістанеться, який рівень бюджету буде поповнювати.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?