Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Вересень 2015
 

Депутат Святослав Євтушенко консультує рівнян на зустрічах | Газета 7 Днів

Депутат Святослав Євтушенко консультує рівнян на зустрічах

03.09.2015 16:56
Переглядів:407
Як змінити форму управління будинку, що потрібно для того, аби утеплити свій будинок і встановити лічильники обліку тепла та куди звертатися для вирішення актуальних житлово-комунальних проблем? Ці запитання найчастіше задають рівняни під час зустрічей із депутатом міськради Святославом Євтушенком у дворах своїх будинків. А також нарікають на зростання вартості комунальних послуг та інші актуальні проблеми.

Як розповів Святослав Євтушенко, впродовж останніх двох місяців чи не щодня він і його помічники зустрічаються з мешканцями різних мікрорайонів міста.

– За цей час відбулося вже більш як 100 зустрічей із рівнянами, які живуть у багатоповерхових будинках. Спілкуючись із мешканцями, зрозумів, що справді такі дворові зустрічі для них дуже важливі. Адже проблеми чи не в усіх схожі. Та справа в тому, що рівняни просто не знають куди звертатися, аби їх ефективно вирішити. Тому часто навіть звичайна консультація і роз'яснення, як діяти у тій чи іншій ситуації, мають значення. Так, для прикладу, зараз через постійне зростання вартості житлово-комунальних послуг мешканці все частіше цікавляться, куди звертатися і що потрібно для того, щоб оформити всі документи та встановити лічильники обліку тепла у своїх під'їздах. Також люди цікавляться, у чому принципова різниця між механічними та автоматичними тепловими лічильниками та який із них краще обрати, аби більше зекономити. І це важливо людям просто пояснювати, – каже Святослав Євтушенко.

Окрім того депутат додає, що після змін законодавства у житлово-комунальній сфері, мешканців багатоповерхівок все більше хвилює питання, яку форму управління будинку обрати надалі – ОСББ чи управляючу компанію. А також вони хочуть знати, у чому між ними різниця.

– Щодо цього мешканці задають чимало запитань, намагаються зважити всі «за» і «проти» та зробити свій вибір. Також рівняни цікавляться, що потрібно для того, аби змінити форму управління будинку і як це можна зробити, нарікають на своїх голів ОСББ та запитують, чи можна їх переобрати, якщо ті їх не влаштовують. Після зустрічей мешканці зазвичай отримують відповіді на свої запитання і звертаються у подальшому до мене за допомогою. Окрім того, отримати безкоштовні юридичні консультації з актуальних питань, у тому числі й щодо зміни форми управління будинку, оформлення субсидій тощо, можна у моїй громадській приймальні. Діє вона за адресою: вул. Шевченка, 45, 1-й поверх, кабінет №48. Або можна зателефонувати за номером 097 212 23 62. Також за цим номером телефону рівняни можуть повідомити, коли відбудуться збори їхнього будинку і я або мій помічник обов'язково прийдемо та спробуємо допомогти у вирішенні тих чи інших питань, проконсультувати людей і разом знайти шлях вирішення проблеми, – зазначив Святослав Євтушенко.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?