Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2014
 

Ділянки для учасників АТО | Газета 7 Днів

Ділянки для учасників АТО

13.11.2014 00:00
Переглядів:359

Буквально позавчора міський голова Володимир Хомко разом із керівниками міських структур побував на тій землі, де виділятимуть ділянки учасникам АТО. Усі переконалися на власні очі, що місце хороше.

До міського голови Рівного Володимира Хомка вже надійшло близько 200 звернень від рівнян – учасників антитерористичної операції, з проханням про ви­ділення земельних ділянок для будівництва. Чи знайде місто одразу таку велику кіль­кість землі і чи судилося зверненням наших героїв бути реалізованими? Із цими запитаннями кореспондент нашої газети прийшов до рівненського мера.

– Щоб забезпечити всіх учасників АТО землею, мною було дано розпорядження відповідним виконавчим структурам знайти таку земельну ділянку і підготувати необхідну дозвільну документацію, – розповів Володимир Хомко. – Підхожий масив землі ми знайшли в районі вулиці Костромської. Це орієнтовно навпроти вулиці Пухова та автосалону «Шкода». Я вже дав доручення розробити ПДП (проект детального планування – ред.) цієї ділянки. Такий проект коштуватиме міському бюджету за приблизними підрахунками 900 тисяч гривень. А після того цей масив буде розділений на ділянки по 10 соток. Таких ділянок там буде приблизно триста. Отже, всіх тих, хто звернувся із заявами, ми зможемо забезпечити ділянками.

fdgdfgfd

Місце хороше. До ділянки прилягають дві дороги з асфальтним покриттям. Є інші комунікації. До того ж це земля практично в межах міста і в хорошому з екологічної точки зору місці. Ми стараємося зробити так, щоб усі дозвільні документи були виготовлені за зиму, а на весну ми б могли їх виділити. Щоб люди з весни починали будуватися. Якщо наді­йдуть нові звернення щодо виділення ділянок, то будемо шукати інше місце. Але постараємось зробити так, щоб усі учасники АТО отримали земельні ділянки компактно та щоб вони були рівноцінні, аби ніхто не був ображений. Але не думаю, щоб знайшлись невдоволені, адже район справді дуже хороший. До речі, він почав інтенсивно забудовуватися з боку сарненського кільця.

Слухала Людмила МОШНЯГА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 3 =
More information?