Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Експерти ЄС високо оцінили організацію епіднагляду на Рівненщині | Газета 7 Днів

Експерти ЄС високо оцінили організацію епіднагляду на Рівненщині

08.10.2015 15:59
Переглядів:346
Рівненщину відвідали експерти Європейського центру з питань запобігання та контролю за захворюваннями.

Представники Європейської Комісії: експерт з питань готовності до надзвичайних ситуацій Грехем Фрезер та експерт зі спеціальних програм Юлії Чистякової провели оцінку системи епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями на обласному та районному рівнях.

Експерти ЄС ознайомились з організацією виявлення, діагностики та надання допомоги інфекційним хворим, починаючи від первинного звернення пацієнтів до медичних закладів і до моменту госпіталізації. Вони цікавились системою інформування про виявлення як поодиноких випадків, так і спалахів інфекційних захворювань в робочий та позаробочий час, реєстрацією захворювань, організацією проведення епідрозслідування та протиепідемічних заходів у вогнищах.

Експерти відвідали й центральну міську лікарню, дерматовенерологічний диспансер, КЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», амбулаторію сімейної медицини с. Користь Корецького району, а також Головне управління Держсанепідслужби у Рівненській області та ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», де зацікавились лабораторною діагностикою інфекційних захворювань з використанням сучасних методів.

На завершення свого візиту спеціалісти дали високу оцінку організації та проведенню епідеміологічного нагляду у нашій області. Це тим більш приємно, що 11 жовтня святкуватиметься День працівника санітарно-епідеміологічної служби.

Роман САФОНОВ,

 

в.о. директора ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?