Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
 
Листопад 2012
 

Гроші великі – надії малі | Газета 7 Днів

Гроші великі – надії малі

01.11.2012 00:00
Переглядів:240

Безпрецедентно дорога, брудна і галаслива виборча кампанія нарешті залишилася позаду. Вже підрахували суму, яку кандидати потратили на листівки, біл-борди, прапорці, концерти, гречку, прямі ефіри, рекламні телеролики та іншу мішуру, що завжди супроводжує виборчий процес. Сума вийшла до непристойності велика – 2,5 мільярда доларів США.

Ех, якби ці гроші та в діло! А втім, ті, хто їх тратив, якраз упевнені, що вони підуть на діло – на захист і примноження їхніх капіталів завдяки можливостям мандата депутата Верховної Ради. Не диво, що можновладці вже подалися (і опинилися) у Верховній Раді сімейними тандемами, а то й по троє із сім’ї. Серед народних обранців є сини Президента, Прем’єра, Генпрокурора, є там брати Балоги і брати Тягнибоки, подружжя мільйонерів – власників мережі «Епіцентр» Герег, сімейство Калетніків і ще ціла купа братів, сестер та родичів іншого розливу великих світу цього, яким нічого не коштувало викинути на виборну кампанію кілька, а то й кілька десятків мільйонів доларів, бо їм воно під час «служіння народові» у Верховній Раді оправдається.

Поживемо – побачимо, кого у новій раді більше – чи товстосумів, чи блатних, чи людей, які пішли туди, маючи мету полегшити життя народу, а головне, знаючи спосіб, як це зробити. Чи тих, хто пройшов завдяки гучному імені на чолі «прохідної» партії, щоб бути у раді слухняними маріонетками в руках вождів – голосувати по указці, битися біля трибуни, коли партія накаже. Ми, виборці, це вже бачили не раз. Нас нічим не здивуєш. І ми все більше зневірюємося, що у цій владній розкладці можна щось змінити. Тому нас усе менше приходить на виборчі дільниці, бо ми маємо малі надії, що за ці великі гроші до влади прийдуть достойні…

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?