Кардиналівці опинилися на дні | Газета 7 Днів

Кардиналівці опинилися на дні

27.01.2016 15:02
Переглядів:167
За тур до завершення регулярної частини чемпіонату України міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» опустився на останню позицію турнірної таблиці.

Рівняни поступилися хмельницькому «Спортлідерові+» (2:6), натомість криворізький «Приват» сенсаційно переграв у гостях столично-лугансько-житомирський «ЛТК-НПУ-Інбев» (6:3). Причому переможні голи гості забили на останніх хвилинах зустрічі: один – на 38-ій і два – на 40-ій, коли матч у Рівному вже завершився.

Кардиналівці весь перший тайм грали на рівних із суперниками, небезпечно атакували, але забили лише раз – після виконання штрафного удару Андрієм Кідановим. Натомість, гості тричі розписались у воротах нашого молодого голкіпера Юрія Свинарчука (основний воротар Іван Гурко не грав через травму).

Після відпочинку наші далі атакували, навіть забили один гол – відзначився Богдан Новак. Але надалі гра у рівнян розклеїлася, і гості, випустивши п’ятого польового гравця замість воротаря, провели ще три м’ячі.

Отож, перед останнім туром, коли ми гратимемо в Івано-Франківську, кардиналівці відстають на один пункт від «Привата» і мають примарні шанси на вихід до плtq-офф.

А ось у Кубку України з міні-футболу рівнянам пощастило. У чвертьфіналі «Кардиналу» дісталась аматорська команда «SKIDKA-Ірпінь». Тож є шанс пробитися принаймні до півфіналу. Інші пари: «Хіт» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ), «АРПІ» (Донецьк) – «Локомотив» (Харків), «Титан-Зоря» (Покровське) – «Енергія» (Львів).

«Фінал восьми» прийматиме Харків. Матчі відбудуться 26–28 лютого.

Волейбол

Двічі поступилися в гостях

Рівненська «Регіна-МЕГУ-ШВСМ» у гостях двічі поступилася запорізькій «Орбіті-ЗТМК-ЗНУ».

Господарки, фаворитки туру, не мали особливих проблем з рівнянками – 3:0 і 3:1. У турнірній таблиці чемпіонату України наші дівчата на незмінному шостому місці. Наступний тур вони зіграють удома 5 і 6 лютого, коли прийматимуть тернопільську «Галичанку-ТНЕУ-Вікнарьов».