Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2013
 

Казначейська сваволя | Газета 7 Днів

Казначейська сваволя

04.04.2013 00:00
Переглядів:334
Терпіння закінчилося. Ситуація з казначейськими непроплатами досягла точки кипіння. Про проблему буквально заволали всі, хто потерпає від казначейської сваволі, а найбільше – мери українських міст.

Ось такий ландшафт щодня бачать мешканці вулиці Коновальця, капітальний ремонт якоїзаморозили ще восени. А все «завдяки» казначейству, в якому застрягли гроші на ремонтні роботи.

Станом на ранок вівторка у казначействі ­зависли 12,6 мільйона гривень, що належать громаді Рівного. Тут накопичились зареєстровані і неоплачені зобов’язання: по загальному фонду – на 1,7 мільйона, а по спецфонду – на 10,9 мільйона гривень.

Штучне блокування рахунків органів місцевого самоврядування казначейством уже не  раз викликало публічне обурення у представників місцевої влади по всій країні. Втім, якщо раніше про цей феномен говорили як про тимчасові труднощі, то тепер, здається, всі вже зрозуміли, що вилучення коштів з місцевих бюджетів триватиме. Вочевидь, на численні звернення з великих і малих міст у столиці не зважили, вважаючи такий «грабіжницький» спосіб затуляння дірок у держбюджеті цілком прийнятним.

Те, що в результаті такого примусового «запозичення» коштів десь не відремонтують дахи, зупинять ліфти, будуть паралізовані соціально важливі муніципальні проекти, працівникам не виплатять заробітну плату, нікого у столиці не бентежить.

Там впевнені: все незадоволення  людей буде в першу чергу спрямоване на місцеві органи влади. Фактично розігрується старий і добре відомий сценарій, суть якого можна висловити так: «Якщо у вашому місті проблеми, то винні у цьому недбайливі чиновники на місцях, яких ви самі обирали. А уряд – добрий, він нічого про це не відає…»

От тільки з таким розподілом ролей, схоже, погоджуються далеко не всі. І правильно не погоджуються. Адже центр, по суті, робить органи місцевого самоврядування цапами відбувайлами.

Про те, до чого призводить казначейська  сваволя, про особливості формування місцевих бюджетів буквально протягом останнього тижня висловилися в українській пресі багато  мерів українських міст.

На 1 квітня Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 13 млн 625 тис. грн.  Про це видання «zaxid.net» по­ві­домило 1 квітня 2013 року  в статті під назвою «Казначейство боргує проплати Львову уже на 13,6 мільйона».  Зокрема, казначейство не перераховує понад 10,7 млн грн до бюджету розвитку. Сума непроплат до загального фонду міського бюджету становить 2,8 млн грн. Відтак, затримуються кошти управлінню культури – 114,9 тис. грн,
управлінню охорони здоров’я – 293,9 тис. грн, управлінню освіти – 353 тис. грн.

Найбільшу суму казначейство не перераховує на потреби житлово-комунального господарс­тва районних адміністрацій – 1,8 млн грн. Сума боргу на санітарну очистку міста становить 1,4 млн грн, придбання піскосуміші – 273 тис. грн, поточний ремонт житлового фонду – 117 тис. грн.

«У таких умовах важко організувати роботу з санітарної очистки вулиць. Нам бракує коштів на закупівлю палива, але найбільшою проблемою є те, що ми зараз не можемо виплатити людям заробітну плату», – розповів начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний.

На продовження теми «zaxid.net» пише про заборгованість перед працівниками Львівського тролейбусного парку, яка виникла внаслідок блокування казначейських рахунків. Казначейство не проплатило кошти на зарплату працівникам ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомила головний бухгалтер ЛКП «Львівелектротранс» Софія Наконечна. «Прийшла субвенція на зарплату нашим працівникам за лютий розміром 2 млн 190 тис. грн. Але казначейство не проплатило нам цих грошей. Проплатило тільки 1 млн 593 тисяч гривень для сплати податків. Обіцяють, що у понеділок проплатять кошти на зарплату. Якщо цього не станеться, то наші працівники у понеділок вийдуть на пікет», – зазначила Софія Наконечна.

Про складну ситуацію, в якій опинилося місцеве самоврядування в Україні, у програмі «Шустер live» 29 березня народний депутат України Віктор Бондар висловився так: «В Україні місцеве самоврядування загнали в глухий кут. Мерам необхідно передати повноваження, бюджет і можливість призначати керівників таких підрозділів, як МНС. Тоді з мерів можна запитувати, коли в них є копійка», – зазначив Віктор Бондар.

Тим часом не стримався від критики на цю тему й міський голова Донецька. Про це пише інтернет-видання «Українська правда» від 30 березня 2013 року. «Реформи, які ініціюються Президентом і реалізуються Кабінетом Міністрів, приносять розчарування населенню і викликають недовіру в населення до влади», – процитувало його видання.

Про це мер Донецька, голова Донецької міськорганізації Партії регіонів Олександр Лук’янченко заявив також у суботу під час конференції Донецької облорганізації Партії регіонів, повідомляють «Новости Донбасса».

«Промахи і труднощі в економіці, повільні результати реформ приносять розчарування населенню і недовіру до влади. Зменшуються ряди наших прихильників», – констатував мер Донецька.

Лук’янченко заявив, що «прийняті центром окремі рішення іноді безпосередньо шкодять територіальним громадам міст і селищ».

Як приклад він розповів про те, що з 90 днів першого кварталу 2013 року державне казначейство 50 днів «не оплачувало рахунки життєдіяльності міст, селищ і сіл». «За цим долі й добробут наших людей. Через прорахунки центру страждають люди в нашому регіоні», – сказав мер.

Тим часом тему довіри до влади в особі казначейства і Мінфіну порушив під час Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування у Львові мер міста Черкаси Сергій Одарич. Його слова цитує видання «ОРД»:  «У нас з’явилася проблема, яка поглинула всі інші, – це проблема довіри». Місто отримало інвестиції з-за кордону не під державні, а під міські гарантії. Але в нинішній час «вже немає довіри до міст, ми не можемо обслуговувати свої кредити, бо не маємо можливостей». І, як наслідок, «у міст немає довіри до держави в особі казначейства, в особі Мінфіну…».

Подібні нарікання висловив і мер міста Суми Геннадій Мінаєв. Його інтерв’ю надрукувала «Газета по-українськи».

«Якби хоч не забирали того, що є, – зауважив Геннадій Мінаєв. –  Почала це ще Юлія Володимирівна, а зараз це успішно продовжується. В європейських державах чи США громадам залишають не менше двох третин зібраних податків. І це правильно. На території Сум торік зібрано 2,4 мільярда гривень усіх податків. Бюджет же міста – мільярд. Мені б ще 600 мільйонів, щоб як у США, то я б Суми привів до ладу, і то дуже швидко. А 0,8 мільярда забирайте на пенсії, армію, міліцію, утримання Верховної Ради, врешті-решт».

Коментар міського голови Рівного Володимира Хомка:

«Безсумнівно, ситуація з казначейством не просто неприйнятна – вона цинічно хамська. Це ж класичні методи воєнного комунізму, коли у селян примусово відбирали хліб. Про це вже кричать мери всіх міст, навіть Донецька. Адже у нас з літа минулого року шкереберть летять усі плани, падає довіра до нас і не тільки. Катастрофічно падає довіра до влади в цілому. Це небезпечний процес, якому терміново потрібно покласти край. Саме тому на останній сесії міської ради ми прийняли звернення до Президента України, Голови Верховної Ради і будемо сподіватися на розуміння з їхнього боку».

Депутати Рівнеради одностайно схвалили це звернення, яке вони під час обговорення навіть назвали «криком душі» місцевого самоврядування. Марія Конощук, представниця партії «Батьківщина» у Рівнераді, з цього приводу запропонувала приєднуватись до акції «Вставай, Україно». Але депутат від «Свободи» Олександр Лащук скептично поставився до цих заяв. «Якщо Партія регіонів наступає на права місцевого самоврядування, то нехай опозиційні партії беруть владу в свої руки, а не пусто­дзвонять, – зауважив він. – А ще пропоную, щоб гроші місцевого самоврядування не довіряти казначейству, а кла­сти в обраний органами місцевого самоврядування банк». Міський голова Рівного Володимир Хомко підтримав цю позицію. «Одна з вимог мерів, висловлених на форумі у Львові, – це якраз чи окреме казначейство саме для структур місцевого самоврядування, чи можливість тримати гроші міст у одному з державних банків», – зауважив він.

Нижче подаємо текст звернення, який депутати Рівнеради постановили надіслати вищим ешелонам влади до Києва. А як там прислухаються до цього «крику душі» рівненських депутатів, поживемо – побачимо.

Звернення Рівненської міської ради до Президента і Верховної Ради України щодо забезпечення прав місцевого самоврядування в Україні

Держава Україна задекларувала європейські принципи розвитку місцевого самоврядування, затвердивши законом 15 жовтня 1985 року Європейську хартію місцевого самоврядування. Проте останнім часом в Україні спостерігається поступове розмивання основ місцевого самоврядування. Законодавче поле впливу місцевих рад, особливо міст і селищ, постійно звужується. Починаючи з 2008 року при формуванні основних показників місцевих бюджетів не дотримується принцип повного фінансування делегованих повноважень. Міські, селищні ради змушені фінансувати делеговані повноваження за рахунок коштів, які передбачені на фінансування власних (самоврядних) повноважень. Лише за 2012 рік Рівненська міська рада на заробітну плату працівникам освіти, медицини та інших галузей вилучила з другого кошика 32 млн грн. По Україні це число сягає мільярдів гривень.

Із прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» місцеві ради втратили контроль над процесами будівництва в населених пунктах. Забудовники самовільно, без погодження з виконавчими органами місцевих рад змінюють проекти, не дотримуються містобудівних умов і обмежень.

Зміни в податковому законодавстві, введення акцизного збору на продаж палива та його концентрація в центрі призвели до того, що міста залежать від субвенції, яка призначена на утримання і капітальний ремонт доріг. Міста змушені затверджувати в місцевих державних адміністраціях перелік вулиць, які підлягають капітальному ремонту.

Тенденція до централізації свідчить про зменшення повноважень органів місцевого самоврядування. Міські голови та міські ради практично не впливають на питання будівництва, архітектурного контролю за реконструкцією будівель, на контроль і дотримання чинного законодавства про охорону довкілля та екологічну безпеку, отримують бюджети, в яких 96–98% видатків по делегованих повноваженнях становлять комунальні послуги і заробітна плата. А видатки  на забезпечення самоврядних повноважень обезкровлені у зв’язку з необхідністю дофінансування делегованих повноважень. Відтак на часі практично невирішувана криза житлово-комунального господарства: амортизовані та зношені системи теплопостачання, водопостачання, каналізації. У жахливому стані житловий фонд. Зупиняються ліфти у зв’язку із закінченням терміну експлуатації.

Наведені факти свідчать лише про одне – держава, зменшуючи повноваження і можливості місцевого самоврядування, посилює кризу і хаос на місцях.

Ми, депутати Рівненської міської ради, звертаємося до Вас із вимогою повернути українське законодавство до принципів Європейської хартії місцевого самоврядування і здійснити реальні кроки щодо розвитку місцевого самоврядування в Україні.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 5 =
More information?