Кубок не змінив прописку | Газета 7 Днів

Кубок не змінив прописку

27.08.2015 17:06
Переглядів:187
У фіналі Кубку області з футболу зустрілись оржівський «ОДЕК» і ФК «Малинськ» із Березнівщини. Долю матчу вирішив єдиний м’яч, який провів оржівець Віталій Груша.

Це трапилося наприкінці першого тайму, а до того на полі точилася практично рівна, хоча й доволі нервова боротьба. Та це не дивно – надто вже велика ціна перемоги. За мінімальної переваги торішніх чемпіонів і володарів кубка області команди пішли на перерву.

Після відпочинку «ОДЕК» намагався більше контролювати гру. А малинці відчайдушно намагалися знайти шлях до воріт суперника. Проте успіху вони не досягли.

Отож 1:0 – і почесний трофей знову їде до Оржева. Цей кубок стає першим досягненням нового наставника «ОДЕКа», граючого головного тренера команди Олега Шандрука. Але успіх новачок розділяє з попереднім наставником, Григорієм Шаламаєм, який і закладав фундамент цієї перемоги в турнірі.

Відзначимо добру підтримку обох команд – на «Авангарді» зібралось кілька тисяч уболівальників, кожен з яких обрав собі кумирів і щиро за них уболівав.