Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Міському голові заколядував хор з багатодітної родини | Газета 7 Днів

Міському голові заколядував хор з багатодітної родини

11.01.2016 13:42
Переглядів:336
Це вже традиція: родина Біруків з усіма дітьми приходить заспівати-заколядувати до міського голови у перший робочий день після Різдва. А Володимир Хомко завжди чекає на них і наперед готує малим Бірукам солодкі подарунки.

Так сталося й сьогодні. Узагалі в родині Біруків шістнадцять діток: восьмеро власних і стільки ж ще прийомних. Але в різдвяному сімейному хорі співало під електропіано «лише» тринадцятеро: п’ятеро дівчаток і вісім хлопців. А ще ­– багатодітна мама-вихователька Оксана Бірук.

Оскільки тато-вихователь Олександр Бірук у хорі участі не брав, ми запитали в нього, як Різдво проходить веселіше – в родині, де дітей багато, от як у них, чи в звичній усім маленькій.

– Звичайно ж, у великій, хоча і більше клопотів у передсвяткові дні, – всміхається щасливий батько.

– Бажаю, щоб у цьому році був мир і злагода в вашій великій сім’ї, і щоб рік був щасливий для всіх нас і для України, – побажав своїм численним гостям Володимир Євгенович.

Солодкі подарунки мер власноруч роздав усім. Дитячі очі засвітилися радісними вогниками. Адже, погодьтеся, малечі треба дуже небагато, щоб почуватися щасливими: уважні люблячі батьки, родина. А як ще і цукерки, і Різдво, то й поготів!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?